danabeauty

Вії до брів з тушшю Dini

Вії до брів з тушшю Dini

Привіт красуні!
Люблю клуб за те, що тут можна ділитися не тільки вдалими знахідками, а й негативним досвідом.
Саме й це сталося з цією тушшю..Але давайте по порядку)

Туш Dini Extra Volume Lashes Effect я придбала у офлайн магазині на скору руку, так як мені терміново на вечір потрібна була туш. Критерії до туші були прості:
1. Бюджетна
2. М'яка щіточка "йоршик"
3. Щоб не осипалася та не створювала "ефект панди"

Вії до брів з тушшю Dini

Українське виробництво, об'єм туші 10 грам.
Колір - класичний чорний.
Чорний флакон з білими надписами.
Вона вартувала мені 127 гривень, на MAKE UP ціна значно дешевше.

Що обіцяє виробник?
- має насичений чорний відтінок;
- надає запаморочливого об'єму, густоти й довжини;
- щіточка добре розділяє волоски;
- легко нашаровується;
- дарує стійкість на весь день;
- підходить для всіх типів вій і шкіри;
- не утворює грудочок і «павукових лапок»;
- не осипається під час носіння;
- не відбивається на повіках;
- не провокує алергії та подразнення слизової оболонки очей.

Щіточка тут така, яку я люблю. М'яка, "йоршиста", середньої довжини, без загинів. Такі зазвичай мені гарно прокрашують та розподіляють вії, і головне, не створюють ефект "павучих лап", я таке дуже не люблю🫠
Обмежувач працює справно, видає достатню кількість засобу, без надлишку.

Вії туш профарбовує непогано. Розділяє їх, але треба постаратися. Додає об'єму, помітно їх подовжує. Не суха. Але..

Але...Під час нанесення туш вже починає потроху осипатися. Під час подальшої носки осипається, але не так критично.
Та вже за 20-30 хвилин після нанесення вона починає перебиватися на верхню нерухому повіку.
На фото туш вже після 20 хвилин нанесення

А тут туш через 1-1,5 години після нанесення. Вона помітно осипалася та відбилася на верхню повіку.
НАГОЛОШУ, що після нанесення я почекала декілька хвилин поки вона підсохне.

Шкіра у мене комбінована. Не скажу, що верхня нерухома повіка настільки жирна, щоб на ній відбивалася туш. Таке у мене вперше, зазвичай усі туші розмазуються під очима, утворюючи ефект панди, але не тут.

Алергічної реакції туш не викликала. Стійкість звичайна, але перебите над очима треба підтирати кожні пів години.
Змивається ніби легко, але, знову але: усі інші туші я змивала просто гідрофільною олією, цю доводиться спочатку трішки витирати міцеляркою, потім брати гідрофільну олію+гель, а якщо туш була добряче нашарована то і підтирати пафом після вмивання 🫠 постійно залишаються шматочки, які важко змиваються.

Підсумовуючи, тушшю я залишилася незадоволена. Візуально виглядає непогано, але суттєві недоліки псують усе.

Дівчата, можливо ви порадите бюджетну туш з такою щіточкою, якою ви залишилися задоволені?)