sonya korol

Доглядова лінійка бренду MAREVE ще одна чудова знахідка

Доглядова лінійка бренду MAREVE ще одна чудова знахідка

Останній місяць зими гарний привід почати готувати шкіру до літа, адже хочеться мати доглянуту та пружню шкіру не лише обличчя.

• Основа скрабу морська сіль, але при відкритті була приємно здивована, бо виглядає продукт як ніжний цукровий десерт і пахне так само смачно.

• Скраб класно розігріває шкіру, масажує її та посилює кровообіг. Дуже крута знахідка для профілактики та боротьби з целюлітом. Користуюся на пару з масажною щіткою.

• Легко наноситься та розподіляється по шкірі, водночас частинки морської солі не жорсткі, не дряпають та не щипають шкіру.

• Зволожувальний крем після використання не наношу, бо мені вистачає того зволоження, що дає скраб, оскільки у складі присутні натуральні олії. Сподобалося й те, що скраб не залишає після себе жирної чи липкої плівки, лише приємна та супер зволожена шкіра.

• Скраб дуже економний у використанні, має доступну ціну, неперевершений аромат та доглядові властивості.

• Шимер у складі скрабу додає сяйво шкірі. Влітку певно буду користуватися частіше :)

Також разом зі скрабом я придбала гель для душу цієї серії.

• Перше на що одразу звернула увагу, це дорогий і водночас ненав'язливий аромат гелю. Митися ним одне задоволення.

• Гель містить у складі олії ши та кокосу, тож я із задоволенням та без ризиків користуюся продуктом кожен день. Після миття немає відчуття стягненості, сухості, або липкої плівки. Продукт чудово змивається залишаючи після себе легкий солодкуватий шлейф.

• При невеликій кількості гель класно піниться, що робить використання більш економним.

Тепер мрію спробувати лінійку MAREVE "Gold Champ". Буду замовляти ще❤️ Дякую Makeup