sonya korol

Ароматна філіжанка кави від улюбленого MAREVE

Ароматна філіжанка кави від улюбленого MAREVE

По життю я достатньо передбачувана людина і майже ніколи не змінюю свої вподобання: любов до ароматичних свічок один із пунктиків "беру собі та на подарунок". Бо свічки, як мінімум, прикрашають простір, створюють особливу атмосферу затишку, а своїм ароматом можуть впливати на настрій і навіть самопочуття. Це власне і є основні причини моєї любові до них.

У моїй квартирі багато свічок, але сьогодні мій допис про соєву ароматичну свічку "Cappuccino Freddo" від косметичного бренду MAREVE.

Ароматна філіжанка кави від улюбленого MAREVE

Перше на що звернула увагу - упакування. Свічка представлена у мінімалістичній коробочці, вишуканого чорного кольору та виконана з щільного картону. Це дуже красиво. Сама ж свічка також має мінімалістичний дизайн та щільне скло, оснащена дерев'яним ґнотом, що робить її особливою поміж інших свічок. Горіння такого ґнота дуже схоже на справжнє полум'я від вогнища. Свічка навіть потріскує ніби дрова у вогні. Це й справді заворожує, заспокоює та створює особливу атмосферу затишку.

Ознайомившись зі складом я була приємно здивована, що свічка саме воскова й у складі немає безліч незрозумілих компонентів, тож вона безпечна для здоров'я. Але справжнє диво сталося після того, як я загасила свічку і не було клубу диму, яке неможливо вивітрити та позбутися.

Свічка дуже смачно пахне кавою, насичено та з солодкуватими нотками. Оцінив аромат навіть чоловік, який зазвичай байдужий до всіх цих штук.

Тож моя оцінка - чудово і однозначно рекомендую.