Христина 🌺

Правильне очищення волосся…

Правильне очищення волосся…

Цього разу я взяла пілінг Hairwave.

Ідеально те, що це міні формат, якраз для знайомства. Купляла за 69 грн.

Я звикла до попереднього скрабу, і думала, що якщо пілінг, то теж будуть скрабуючі частинки.

Але він рідкий, як тонік.

Тепер дуже модно називати це пре-шампунем. І, скажу чесно, різниці між пре- шампунем від Kerastase і цим пілінгом я не помітила жодної. Хіба ціна🫣.

Правильне очищення волосся…

Тут мені дуже сподобався запах...він парфумований, але не критично. Мене він не душить і навіть подобається.

Склад теж класний: молочна, яблучна, лимонна кислоти, нема небезпечних чи шкідливих інгредієнтів.

Я, звісно, прочитала інструкцію, як ним користуватися😅. Але перший раз, коли мила голову, не мала часу. Нанесла пілінг, помасажувала і зразу змила. Ефекту не було, та воно й зрозуміло.

Наступного разу я вже мала достатньо часу, тож процедура була така, як потрібно. Нанесла на волосся, через 5 хв я почула, як розігрівається шкіра голови. Напевно так працює ментол. Потримала 10 хв і змила. Так...тут результат був і очевидний.

Корені волосся були відполіровані, чисті, ніби "дихали".

Волосся...тут можу сказати точно, що жирніло менше..якщо з першим скрабом воно в мене жирніло так само, чи навіть швидше, то з цим пілінгом через два дні ще було більш/менш.

Теж даже вдалим і правильним рішенням було купити таку щітку-масажер. Я кожного разу відкладала цю покупку...але дарма. Вона дійсно ефективна, це як антистрес для волосся.

Купляла за 89 грн...і досі не розуміла, чому в мене довгий час не було такої бюджетної і дійсно потрібної речі.

Отже, покупки мені сподобались, вони дуже вдалі. Звичайно, пілінги баду пробувати ще для знайомства, але цей теж дуже класний, готова його повторити.