Ирина ❤️

Ензимна пудра, що глибоко очищає з Кореї

Ензимна пудра, що глибоко очищає з Кореї

Моя шкіра нормального типу, без висипань і лущень, є невеликий купероз на крилах носа і перші ознаки старіння у вигляді невеликих мімічних зморшок під очима і кількох зморшок, що на лобі

Особливості Medi Peel Micro Tea Powder Cleanser:

- моментально видаляє пил, надлишки себуму та стійкий макіяж, розчиняє сальні пробки, усуває жирний блиск;

- регулює вироблення шкірного сала, звужує пори та вирівнює мікрорельєф епідермісу;

- засіб делікатно впливає на поверхню шкіри, ефективно очищає пори, освітлює темні крапки та відлущує відмерлі клітини;

- перешкоджає появі почервоніння та подразнень, зменшує вогнища запалення, заспокоює шкіру;

- Підтримує природний гідроліпідний баланс шкірного покриву;

- містить мікропухирці чайного дерева, які видаляють глибокі забруднення;

- Екстракт чайного дерева покращує колір шкіри та заспокоює її.

Ця ензин пудра дійсно не пересушує шкіру мого обличчя, дуже делікатно видаляє забруднення і залишки косметики. Застосовую її в основному у вечірньому догляді, зрідка і в ранковому. Ензимна пудра є білим порошком без запаху, при контакті з невеликою кількістю води перетворюється на піну, яку і наношу на обличчя. Якщо після спортзалу є якісь висипання на спині, то наношу її і туди.

Кількість як на фото, мені вистачає на одне вмивання. Витрата дуже економна, використовую її кілька разів на тиждень.

Не можу сказати що вона якось відрізняється за якістю від інших корейських ензимних пудр, що я пробувала, але в цілому мені подобається очищення обличчя такими пудрами

Мої інші засоби Medi Peel https://club.makeup.com.ua/post/32600/ Есенція антивікова з трояндою Luxury Royal Rose Ampoule та дуже популярна Пептидна сироватка проти зморшок Bor-Tox Peptide Ampoule

Ензимна пудра, що глибоко очищає з Кореї
Ензимна пудра, що глибоко очищає з Кореї

Ензимна вечірня пудра з пробіотиками Dr.Ceuracle Pro Balance Night Enzyme Wash

Гіпоалергенна ензимна пудра для вмивання Elizavecca Milky Piggy Hell-Pore Clean Up Enzyme Powder Wash

Ензимна пудра для вмивання з бета-глюканом Petitfee & Koelf Beta-Glucan Enzyme Powder Wash

Ензимна пудра, що очищає з центелою VT Cosmetics Cica Mild Powder Wash

Ензимна пудра для вмивання з екстрактом полину Isntree Mugwort Powder Wash

Ензимна пудра з AHA, BHA, PHA, LHA кислотами Real Barrier Pore Bium Powder Wash

Очищаюча ензимна пудра Fraijour Pro Moisture Enzyme Powder Wash

Ензимна пудра для вмивання з центелою Benton Centella Powder Wash

Їх я поки не пробувала, але мені було б цікаво дізнатися, чи є відмінність від корейських ензимних пудр

Ензимна пудра для обличчя делікатна з папаїном та вітаміном C SKINBAR Papain & Vitamin C Enzyme Powder

Ензимна пудра для вмивання обличчя з вітаміном С Biono Enzym Complex & Vitamin C Enzyme Powder

Ензимна пудра Yucos Enzyme Powder

Пудра "Ензимна" Epilax Silk Touch Enzyme Powder

М'яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake And Wake