lyuba_belllaaa

Санскріни фізики Pyunkang Yul та A'pieu

Санскріни фізики Pyunkang Yul та A'pieu

Як особа з яскравою пігментацією (і мелазмою) і завжди користуюсь лише фізичними санскрінами, на крайній випадок на змішаних фільтрах.

Отже, з того що я пам'ятаю - засоби на хімічних фільтрах поглинають сонячне випромінення, а фізичні - відбивають його, і взаємодія не відбувається взагалі.

На зиму вирішила купити потестувати кілька засобів подешевше, бо тюбик у мене вилітає за 1-2 місяці. Вибір пав на Pyunkang Yul - всі дуже рекомендують цю марку, пора було спробувати. A'pieu обрала як найдешевший фізичний санскрін - я не косметичний сноб і вірю що ціна і якість не завжди пов'язані.

Почну з A'pieu. Тюбик був запаяний у пластиковий рукав - це завжди плюс для мене. Текстура крему чомусь змінилась, я відкрила його спробувати і відклала на місяць. З текучого він став трішки таким суфлеш-ним (на фото видно). Решта властивостей не змінились.

Крем вибілює (він на змішаних фільтрах) і його треба досить довго розмазувати і розносити. Нижче додаю фото.

На жаль, зверху на нього не лягає тон. І якщо наносити його вже на тон, то нижній шар покриття постраждає. Я носила його, коли ішла у зал, або інші не людні місця.

Захист не здається мені надійним, бо поки його рознесеш і увітреш, половина лишається на долоні 🙈

Санскріни фізики Pyunkang Yul та A'pieu
Санскріни фізики Pyunkang Yul та A'pieu

Pyunkang Yul ATO Mild Sun Cream SPF 50+ PA++++

От не знаю, що означають ці чотири плюси у назві - але крем справив гарне враження. Фільтри теж змішані, старіші.

Вибілює, але гарно розноситься і надає шовковистого сяйва шкірі.

Шкіра з ним не загоріла (окей, була зима - але у мене дуже фоточутлива шкіра!).

Як і всі фізики, він відчувається на обличчі - але на нього я вже можу тонко нанести тон або румяна.

Класний, купила б ще (якби не мала списку ще 3-4 бажалок, які треба спробувати 😆).

Додаю фото обох кремів, видно що A'pieu трішки западає у пори і біліший.

Загалом обидва варті уваги, якщо вам показані або підходять фізичні фільтри.

Зрозуміла, що нанесла не так багато як на обличчя - туди я мажу строго 2 пальці засобу. Тому вважайте, шкіра з засобами буде білішою ніж на фото.

Поки не планую купувати жоден з них знову, тому що знайшла два нових, супер класних санскріни (про них пізніше, хочеться зоча б місяць потестити перш ніж рекомендувати).

Pyunkang Yul прямо дуже зацікавив, планую пробувати цю марку ще.

Які у вас стосунки з санскрінами?

Любите корейські?