V R O D L Y V A

Dalas Cosmetics

Dalas Cosmetics

Привіт MakeupClub 🖤

Ділюсь 🤗 Крем-гель для душу "Зелений чай і огірок" 🛀

Упаковка. Матова, не прозора (мб для когось це буде мінусом, але як на мене, то для цієї категорії товару – ок). Багато хто скаржиться на те, що помпа ламається. У когось майже одразу, у когось пізніше. У мене із цим проблем не було. Дозатор видавав оптимальну кількість гелю і не зламався. Але можу стверджувати, що саме натискання на помпу складне, начебто щоб отримати гель, треба докласти більше зусиль, тобто натиснути "не з легкої руки" і до упору. Хм, може тому вона у багатьох і зламалася? 😕

Об'єм: 500/ 1000 г. Економно витрачається. На Makeup часто бувають на нього знижки, рекомендую відразу брати велику пляшку, тим паче тобі дуже сподобається 🥰

Текстура: кремова-гелева консистенція, яка дає дуже пишну піну.

Колір: мутно-білий.

Особливості:

  • делікатно очищає шкіру, я не відчуваю агресивних ПАР-ів;
  • робить шкіру гладенькою та шовковистою;
  • не сушить шкіру, але зволоження заявленого немає;
  • не залишає липкої плівки;
  • підходить для щоденного застосування;
  • у мене не викликав ні роздратування, ні алергії.

Так чим же він таки пахне: 🍃 зеленим чаєм та огірком чи динею 🍈? (питання поставлене саме так, тому що багато суперечок з цього моменту)

Для мене зеленим чаєм та динею 😅

Свіжий 👌 Класно бадьорить і піднімає настрій, вперше почувши цей аромат, обалдела від соковитості та інтенсивності, наскільки швидко я в нього закохаюся - краш-гель 10/10 🤤

Насиченість запаху. Це справжня аромотерапія. Насиченість поширюється на всій ванній. Виразний запах як під час душу, так і на шкірі.

Стійкість запаху: на мені запах тримається до 3-х годин, поступово затихаючи. Перші півгодини дуже насичений, десь 4/5.

Dalas Cosmetics
Dalas Cosmetics
Dalas Cosmetics

Аналіз складу є можливість подивитися у картці товару. Таке оновлення на сайті мені дуже подобається і це зручно. Але я тут не фахівець і до багатьох інгредієнтів ставлюся спокійно. Тобто якісь алергени для мене не алергени 😁

Дякую що заглянула 🤗, лови пурпурове серце 💜