Ta_nyaaaaaaa

Ламінування брів. Мій перший досвід | Набір “Wow Brow” Art Line

Ламінування брів. Мій перший досвід | Набір “Wow Brow” Art Line
Ламінування брів. Мій перший досвід | Набір “Wow Brow” Art Line

Шановнііі, видаляйте мені той «тіктак», бо там як надивлюся, побачу щось, то відразу воно мені треба!

Так у моїх руках опинився набір для ламінування брів “Wow Brow” від бренду Art Line вартістю всього 150 грн.

Уже ознайомившись з назвою бренду, зрозуміла, що купувала від них фарбу і мене все влаштовувало.

Ламінування брів. Мій перший досвід | Набір “Wow Brow” Art Line
Ламінування брів. Мій перший досвід | Набір “Wow Brow” Art Line

Ну і нагадаю, я не професіонал, і близько біля нього не стою) Роблю як відчуваю і як подобається.

Усе, що у відео, продублюю у текстовому варіанті нижче, щоб усім було зручно 🙃

*відео пришвидшено на поділено на 2 частини

Так як вдень у мене був макіяж:

1. я його видаляю за допомогою міцелярноі води Bioderma.

2. протираю ватним диском, змоченим у воді

3. наношу шампунь-піна для брів Zola.

Її використовую для кращого очищення і, знову ж таки, підготовки дл процедури.

Маю іі давно, бо очищаю брівки і перед фарбуванням.

Всередині мене зустрічає інструкція, щіточка та 3 баночки:

  1. Перманентний гель
  2. Нейтралізатор
  3. Крем-масло

Читаю інструкцію і поступаю до нанесення

Засіб не має забарвлення і доволі густу гелеву текстуру. Цей гель - єдиний з набору, у якого жахливий аромат. Але під час процедури я цього не помічала (чи то від хвилювання при зйомці відео, чи з інших причин 🤷‍♀️). Лише зараз відчула…

Усе роблю чітко за інструкцією.

Наношу прямо тією ж щіточкою, що йде у наборі.

Відразу зачесую брівки так, як мені подобається. Я це роблю більше в сторону, ніж до верху. Бо не люблю широкі і прилизані до чола 🫣

Накриваю харчовою плівкою та чекаю 4-6 хв, так як мої волоски доволі тонкі.

Після нанесення і ДО зняття плівки я перевіряю стан волосинок і прочесую їх.

Підпікало перші 30-60 секунд. Перші неприємні відчуття читаються на моєму обличчі прям на відео 😹

Залишки гелю видаляю за допомогою ватного диску, змоченого водою.

Нейтралізатор, на відміну від попереднього засобу, має навпаки приємний аромат, який ледь відчутний. За консистенцією це уже гель, що більш схожий на рідкий кремчик білого кольору.

Після нанесення і під час витримки помітила, що волоски стали дууууже податливими, м‘якими і слухняними. Але тут помітила і неприємний момент - колір моїх брів став світлішим і отримав дещо рудий відтінок. Однак у реальному житті він не такий інтенсивний як на відео.

Проводжу всі ті самі маніпуляції, що і з попереднім складом.

Знімаю залишки вологим ватним диском.

Насправді корекцією це назвати складно, я просто видалила декілька зайвих волосин пінцетом.

Наскільки знаю з того, що чула раніше, то корекцію слід робити саме після процедури ламінування (перманентного гелю і нейтралізатора).

Також я вирішила пофарбувати брови.

Використовую старих-добрих помічників Levissime.

Відтінки, відсоток окислювача уже показувала у лукс‘і про фарбування брів 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/19990/

Воно необхідне для завершення процедури, отримання більш стабільного рН та пом’якшення волосинки.

Словом, закріплюємо результат

Я вважаю, що результат достойний. А враховуючи, що це мій перший раз, так тим паче))

Принаймні мені подобається. І не розумію чому завжди думала, що ламінування мені не пасуватиме 🤭

Тому цей набір можу радити і Вам. Однак будьте обережні, а не як я, проводьте тест на алергію)) І враховуйте тип волосинки, не лінуйтесь перевіряти їх стан під час процедури, бо час витримки може варіюватись від 4 до 10 хв, а тонку волосинку за цей час можна і зовсім спалити… як і чутливу шкіру

Діліться у коментарях своїм ставленням до такої процедури: робили/робите і чому? 🤗