K Tatiana BL

Парфумована вода

Парфумована вода

Недавно замовила на пробу парфумовану воду від бренду Juliette Has A Gun серія Mmmm... в об’ємі 1.7ml.


Класифікація: елітна
Тип аромату: деревинні, квіткові (більш відчувається)


Відчутно Неролі та трохи з часом Апельсиновий цвіт, Герань, Жасмин самбак, Малина, Тубероза і під кінець Пачулі, Сандал.
Мені аромат сподобався✨️


Juliette Has A Gun Mmmm... - це аромат, який змушує відчувати себе шикарно)))

Цей парфум, ніби втілює елегантність та пристрасть. Аромат викликає емоції розслаблення та придає енергію.💧
З першого нанесення відчується що він досить солодкий та свіжий. Парфум ніби створює атмосферу жіночності і романтики.💐
Juliette Has A Gun Mmmm... - це аромат, який можна носити як у повсякденному житті, так і на якесь свято чи побачення. Він трохи підкреслить індивідуальність і стане чудовим доповненням до майже будь-якого образу. Від ньго походить такий шлейф… досить сильний та стійкий (і на шкірі і на одязі).💦
Загальний враження позитивне - це спокусливий, чуттєвий і чарівний аромат.❤️‍
Також Неролі який є в складі добре впливає на настрій та самопочуття (Аромат неролі має спокійну, релаксуючу дію, яка може допомогти зняти стрес та напругу. Неролі має свіжий, квітковий аромат, який може підвищити настрій і збадьорити і збудження. Аромат неролі також може допомогти збалансувати емоції та відчуття.)


В цілому, я задоволена що спробувала, варто замовити пробник. Думаю багатьом сподобалось би. Та і ціна нормальна. І вигляд гарний та дуже зручний розпилювач навіть на пробниках. Та й об’єм трішки більше ніж зазвийчай в звичайних інших пробниках.

Парфумована вода
Парфумована вода