Olga Yoga

Вишня і ваніль

Вишня і ваніль

Це мй другий пробник парфумів за останні три місяці.

Трохи раніше я зробила відгук про парфум дому Versace, туалетна вода Crystal Noir "Чорний кристал", ви можете знайти на моїй сторінці опис і враження від аромату. Не скажу , що експеримент був невдалий, але категорія східно-квіткових ароматів напевно спрацює пізніше))

Цього разу вибір зупинилася на парфумі відомого французького бренду Lolita Lempicka Mon premier parfum.

Спочатку прочитала багато відгуків, всі чудові і захоплюючі.

Тепер мої враження: не розумію чому багато хто описував аромат, як дівчачий і несерйозний.

Для мене важкий та вечірній аромат, який я взагалі не можу носити вдень, а зараз розумію, що взагалі для мене важкий)).

Сподівалася, що вишня і ваніль, які заявлені як верхні і базові ноти відповідно, у композиції матимуть інший відтінок.

Зараз експериментую з запахами, це перший такий у моїй колекції, надаю перевагу більш легким і м'яким парфумам.

Добре, що є пробники, цей 1.5 ml. Упаковка має літній жовтий колір, на верхньому боці якої логотип французького бренду, а всередині опис туалетної водички і тендітна дівчина, наче з картини Моне.

Вишня і ваніль
Вишня і ваніль