Strange Love

Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter: Сяйво, що зачаровує

Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter: Сяйво, що зачаровує
Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter: Сяйво, що зачаровує

Відтінок 01 гліттера Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter – це не просто сяйво, це справжня феєрія кольорів та блиску, що зачаровує з першого погляду.

Прозора основа, немов кришталева вуаль, ніжно огортає шкіру дрібним шиммером рожево-помаранчевих відтінків, він подібний до пилу з крилець чарівної феї. А великі сяючі часточки зелено-блакитного кольору, мов розсип дорогоцінних каменів, розкішно доповнюють цю сяючу композицію.

Зручний аплікатор забезпечує легке та рівномірне нанесення гліттера. Проте, аби додати образу ще більше блиску, я занурюю кісточку в засіб 2-3 рази, поступово нашаровуючи його для створення бажаного ефекту.

Гліттер висихає протягом хвилини-двох, даючи час для розтушовування та втілення в життя найсміливіших б'юті-ідей. Краще в цей момент не заплющувати очі надто сильно, бо сяючі часточки можуть відбитися на повіці.

Особисто я люблю гуртувати великі часточки в одному місці, створюючи епіцентр сяйва, що притягує погляди.

Стійкість пристойна. В межах 5-6 годин. Сильного осипання я не помітила.

Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter – це універсальний засіб у вашій косметичці, адже він однаково доречний як у повсякденному, так і у вечірньому макіяжі. Цей гліттер чудово доповнить будь-який образ, додавши йому елегантності, вишуканості та сяючого акценту.

Сьогодні я вирішила доповнити гліттером свою звичайну повсякденну стрілочку. І ось диво: звичайний елемент макіяжу заграв новими барвами (буквально!), перетворивши routine-макіяж на щось цікаве та більш оригінальне.

Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter – це must-have для будь-якої косметички, адже він дарує безмежні можливості для творчості та сяючого самовираження. Використовувати його можна не лише на очах, так, як я сьогодні, а й на губах, щоках та навіть волоссі. Політ фантазії необмежений. Експериментуйте!

Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter: Сяйво, що зачаровує
Bless Beauty Diamond Shine Liquid Glitter: Сяйво, що зачаровує