Mila Masiukova

Вершкові каштани на холодний сезон

Вершкові каштани на холодний сезон

В ці парфуми я закохалась з першого затесту. Отримала їх в подарунок 6 грудня і з того часу 80% виходів з дому супроводжувались саме нанесенням цього аромату.

Хоч і парфум випущений в далекому 2016 році, я з ним познайомилась в 2023 і з тих пір він впевнено зайняв місце серед улюблених.

Ноти:

Верхні ноти: Рожевий Перець, Цвіт Атласного дерева і Жасмин Самбак;

ноти серця: Збиті Вершки, Ваніль і Кінський Каштан;

ноти бази: Сандал і Кашемірове Дерево.

Вершкові каштани на холодний сезон
Вершкові каштани на холодний сезон

Що відчуваю я?

В першу чергу це квіти, але вони відчуваються зовсім недовго. Потім аромат розкривається і я відчуваю вершки та запечені каштани. З ними відчувається спеція - в даному випадку це рожевий перець та трішки сандалу, який розбавляє цей аромат, додає йому цікавого звучання.

Я не люблю солодкі аромати, не люблю одеколонисті запахи, не люблю фруктові та не люблю східні (арабські). Тому догодити мені з парфумом досить важко. Здебільшого я обираю квіткові аромати. Але цей - щось унікальне в моїй колекції.

Але конкретно цей парфум став для мене чимось особливим, він не такий як всі. Рука до нього так і тягнеться.

Цей аромат чудово себе веде в холодний сезон. Він ніби зігріває, але не душить.

Стійкість - на тілі тримаєть до 5-6 годин. На одязі трохи довше.

Яскраво вираженого шлейфу немає, але коли сідаю в машину, то чоловік звертає увагу.

Цей аромат точно вартий уваги, він став моїм фаворитом цієї зими і я точно буду купувати такий ще, коли цей закінчиться.