Ірина

Тестую з makeup club Високоефективний антивіковий концентрат потрійної дії Lancome Renergie H.C.F. T

Тестую з makeup club Високоефективний антивіковий концентрат потрійної дії Lancome Renergie H.C.F. T

Отримавши в бьюті боксі на тест продукт з написом антивіковий концентрат, трохи зіпсувався настрій. Сильно трохи😂 А потім згадала, що мені 32 та і ніби нічого так… пора) та і люксова косметика, навіть міні, то завжди приємно та тішить око.

Почитавши опис, спосіб застосування, впевнившись, що продукт підходить для використання по віку😂приступила до діла.

Продукт складається з 3 складових (ячейок), які потрібно змішати. В складі гіалуронова кислота, вітамін Ц та ферулова кислота. Моїй сухій шкірі з поодинокими висипами мало сподобатись.

Спочатку дуже двоякі почуття, з одного боку - приємний аромат, гарно наноситься, не скатується, проте в мене залишився білий наліт і почало підпікати та поколювати обличчя.

За один раз важко робити висновки, але на ранок шкіра була в гарному стані та висипання підсохли.

Чи куплю повнорозмірний варіант, не можу сказати. Скоріше ні, тому що ціна не дуже приємна. Проте, якщо можете собі дозволити - welcome.