Оксана Князєва

Збираємось на роботу разом з Patchology

Збираємось на роботу разом з Patchology

На цей допис мене надихнула одноразова маска для обличчя ,яка довго лежала і засохла бо десь прокололись 😅

Крч вона нагадала мені, що в мене лежать, ще патчі і інші маски ,які треба використати.

Я взагалі не фанат одноразових патчів і масок, і сама рідко їх купляю,але мені дуже люблять їх дарувати друзі😅

Деякі були як подарунок до замовленя з різних магазинів.

А деякі я вже сама розкидала друзям на подарунки 🤣

Але все рівно залишилось ще,тож я вирішила використати їх шоб вже очі не мусолили.

Сьогодні мій вибір впав на освіжаючі патчі Serve Chilled Rose Eye Gels від Patchology

Активні інгредієнти:

  • Екстракт полуниці - багате джерело вітаміну С та фолієвої кислоти, що наповнює шкіру антиоксидантами, які захищають шкіру від впливу шкідливих вільних радикалів. Ефективно освітлює, бореться з темними колами під очима, надає тонізуючий ефект.
  • Ресвератрол - антиоксидант. Уповільнює процеси старіння, нейтралізуючи шкідливі вільні радикали, захищає від стрес-факторів довкілля. Має протизапальну дію.
  • Гіалуронова кислота - Зволожує, перешкоджає трансепідермальній втраті вологи, підвищує еластичність та пружність шкіри, таким чином бореться з тонкими та дрібними зморшками.

Збираємось на роботу разом з Patchology
Збираємось на роботу разом з Patchology

Упаковка світло рожевого кольору .В середині саше пластикова кругла коробочка/контейнер ,де знаходиться пара гідрогелевих патчів.

Рідини в пакеті багатенько і на самих патчах теж.

Доречі ,самі патчі з’єднані, тому треба пальчиком роз’єднати їх в трьох місцях ,інакше це буде сплошний кругляшок 😅

Колір трохи рожевий ,текстура однорідна без всіляких блискіток,запаху практично не мають.

По формі вони з глибоким вирізом, що дозволяє розмістити патч прям максимально близько до ока і відчувати себе комфортно.

Виробник радить перед користуванням класти в холодильник але в мене не було часу, це краще робити з вечора щоб на ранок вже були холодні.

Тому в цей раз я використала просто так без додаткового охолодження .

Спочатку через велику кількість рідини вони в мене трохи сповзали ,і я їх постійно поправляла ,але через пару хвилинок коли рідина стала поглинатись в шкіру, стало норм 👌🏻

Можна носити їх та збиратись на роботу далі.

Фото де я посміхаюсь ,це не тому що у мене хороший настрій і я дуже рада йти на роботу 🤣то я патчі щоками підтримую щоб не сповзали 🤣

Залишок рідини я нанесла на обличча замість сироватки,ну а шо добру пропадати ?!🤣

Носила протягом +-10 хвилин як рекомендує виробник, по відчуттям мені здалося ,що є якийсь в них охолоджуючий ефект але він ледь помітний.

Ніяких подразнень, щіпання шкіри чи іншого дискомфорту я не відчула.

На якийсь супер ефект я не очікувала, та і зона очей в мене не проблемна ,в мене рідко коли зранку мішки або синці під очима.

Але точно можу сказати що шкіра стала дуже зволоженою та сяючою ,не тільки в районі очей ,а всюди де я нанесла залишок сироватки з саше

На шкірі залишається трохи липкий шар але його можна зняти ,промокнувши серветкою ,але я просто закрила його своїм денним кремом.

Як для одноразового засобу ефект непоганий,шкіра дійсно виглядає більш свіжою і здоровою.

Любителям патчів рекомендую 👌🏻