Відгук на олійку Alfaparf. Спойлер : це любов

Відгук на олійку Alfaparf. Спойлер : це любов

Дівчатка, відриваю від серця цей скарб.

Тож, волосся у мене фарбоване, рідке та пошкоджене (привіт підлітковому бажанню фарбувати волосся кожен місяць).

Цю олійку я побачила на знижці та вирішила спробувати, бо ціна за незнайомий мені продукт трішки кусалась.

У цього бренда є декілька олійок для різних типів волосся, а мій вибір впав на помаранчеву <Semi di Lino Smooth> (посилання в кінці допису).

Одразу скажу, що аромат цієї олії - це кохання з першого погляду.

Переходимо до огляду. Олія має насиченний помаранчевий колір та доволі рідка. Баночка скляна та радує око своїм дизайном. Наносити її потрібно або на трішки вологе волосся або на сухе. Мені більше подобається на сухе, але тут вже на ваш смак. На довжину трішки нижче лопаток вистачає 2-3 каплі (обов'язково затестіть її та визначтесь з кількістю перед тим, як виходити на вулицю, бо з нею дуже легко переборщити і волосся стане жирним).

Ефект я побачила відразу : волося гладеньке, легко розчісується та блищить. Але дозатор - це певний мінус, бо баночка з рідиною трішки підтікає. Не так критично, насправді. Нічого іншого я від цієї олїї не очікувала, мені вона сподобалась, тож ставлю 4.5/5.

Підведемо підсумки.

Плюси : розгладжує, волосся блищить та виглядає гарненьким, легше розчісується, має дуже приємний аромат.

Мінуси : трішки протікає дозатор, ціна без знижки кусюча.

Всім дякую за перегляд. Сподіваюсь, вам сподобався мій відгук (доречі, він перший, тож не судіть суворо).

Відгук на олійку Alfaparf. Спойлер : це любов