Vikulyk

Мій обов‘язковий продукт в рутині, щей такий зручний у використанні

Мій обов‘язковий продукт в рутині, щей такий зручний у використанні

Гідрофільною олією я користуюсь досить часто, особливо, коли потрібно змити крем чи тон з спф, зараз зі збільшенням сонячної активності-це особливо актуально. Тут наче масло, але суть та саме, просто масло виявилось ще комфортнішим у використанні.

Часто чую, що той чи інший тон з наявними фільтрами забиває пори, але запитуючи, чи його змивають гідрофільною олією, адже сонцезахист він жиророзчинний і це наче дуже на поверхні, то деякі люди навіть не знають про існування такого продукту, тут кожен бере відповідальність за стан своєї шкіри, але я особисто так би не змогла, адже відсутність гідрофілки з моїм проблемним типом шкіри відчуваю зразу у вигляді додаткових прищиків.

Мій обов‘язковий продукт в рутині, щей такий зручний у використанні

Упакування доволі лаконічне, дозатор тут зручний і міцний, він не розхитується, відчувається такий якісний пластик, продукту витискається потрібна і ненадмірна кількість, тож цієі малютки має вистачити надовго.

Але що мене дуже зачепило, то це текстура, невже так можна було?

Текстура спочатку кремова, нічого не стікає по руках, не капає десь на підлогу.

Вже наносячи на шкіру, тоді гідрофільне масло починає танути і ставати більш жирним, нагадуючи нам ту саму олійку.

Щодо основних властивостей:

  • Масло має повністю натуральний аромат, я не відчуваю тут ніяких ароматизаторів, що для чутливої шкіри буде перевагою.
  • Склад теж простий, натуральний і повністю безпечний, мінеральна олія відсутня.
  • Дуже комфортна консистенція, багато пробувала, але чомусь це для мене ноу-хау.
  • Делікатно, проте гарно забирає макіяж, я знімаю нею весь мейк, навіть з очей, немає ніякого почервоніння чи поколювання. На фото стійкий гелевий олівчик на губах, туш, тон, тіні (середньої складності для зняття мейк), але масло впоралось чудово, правда якусь супер водостійку туш можливо доведеться забрати двухфазною змивкою.
  • Масажувати личко потрібно десь хвилинку, щоб масло добре розчинило макіяж, бо на початку виглядає надто лагідним.
  • Ось так косметика розтирається по лиці, але вже при контакті з водою пігменту немає зовсім.
  • Не сушить шкіру, навіть після вмивання кислотними пінками, моїй шкірі комфортно, вона ніжна і гладенька.
  • Якщо дійсно не лінуватись і хоч хвилинку приділити для зняття макіяжу, то чистота тут прям відмінна і ніяких панд.
  • Гідрофільне масло я змиваю потім водою все обличчя і далі пінкою, але вже оминаючи шкіру навколо очей.

Гідрофільне масло-гель мені дуже сподобалось, я навіть не чекала, але залишилась дуже задоволеною, тепер можна сміливо користуватись сонцезахисними кремами і не дуже переживати за стан шкіри, бо очищення тут відмінне.