Anna Volkova

ВВ крем Purito

ВВ крем Purito
ВВ крем Purito

Дуже давно я вже користуюся ВВ кремом від Missha, але вже дуже хочется спробувати щось новеньке.

Перша спроба була з тональним кремом від L'Oreal Paris але поки ще не потоварішувала з ним ( - більш детальний огляд ).

У makeUp Club натикнулася на ВВ крем від Purito, і що саме він є аналогом Missha але з якіснішим складом.

ВВ крем Purito

Я дуже вагалася з коліром, обирала між 13 та 21, але зупинилася на 21 тому що мені взагалі не підходить жовтий підтон, який здалося має 13 колір.

І все ж таки я взагалі не прогадала з коліром. Він дуже схожий на 21 тон Missha, і навіть трішке натуральніше, а при розтушуванні його взагалі не видно

Тут зразу видно різницю, у Missha набагато більше небезпечних компонентів! А склад Purito майже ідеальній.
Також у нього у складі є багато корисних компонентів, таких як:

  • екстракт азіатської центели ( має заспокійливі, антибактеріальні та регенеративні властивості);
  • фізичні та хімічні УФ-фільтри;
  • ніацинамід ( який має протизапальну дію та допомагає зменшити пігментацію);
  • мадекасосид, азіатикозид і азіатикова кислота;
  • Алантоїн та пантенол заспокоюють та зволожують.

Перекриття у нього досить гарне, звісно не тональний крем, ідеально все не перекриє, особливо якісь супер червоні висипання, але в порівнянні з Missha перекриття трішки плотніше.

Також для мене плюс це більш сяючий фініш, він не жирний, а саме трішки сяючий, але з часом жирний блиск звісно зʼявляється у Т-області.

Але всеж для мене це дуже класна заміна Missha та з набагато якіснішим складом!