Missmili

Не популярні думки

Не популярні думки

Думка 1:Щоб відростити волосся-його не потрібно стригти.

Все геніальне просто,хочеш відростити волосся-не стрижись,і ніякі масажі,втирання касторки з перцем і дарсонвалі не пришвидшать те що закладене природою, тут вибір за тобою,мати довге волосся, яке не факт що буде виглядати доглянуто без підстригання, або підстригати по необхідності,щоб мати густий рівний зріз і доглянутий вигляд,але довжина при цьому може бути не така як хотілось

Думка 2: Генетика вирішує.

На цю думку багато суперечок.Але факт залишається фактом,у когось волосся росте густим і довгим,а в когось ні,і ніякі чудо маски і догляд цього не змінять.

Не популярні думки

Думка 3: Засоби для волосся проф сегменту краще діють ніж масмаркет.

Це я відчула на особистому досвіді.Тільки перейшовши на лінійки проф сегменту я побачила як може виглядати моє волосся.І не обов’язково це можуть бути засоби по 1000 грн і більше,є безліч крутих брендів для волосся середнього цінового сегменту-Matrix,Indola,Fanola,CHI,Kaaral і тд.І як правило в проф сегменті є великі обʼєми які по вартості будуть навіть вигідніше ніж масмаркет.

Масмаркет на моє волосся діяв так-спочатку все добре,волосся блистить,зволожене,але буквально місяць використання і воно стає тьмяним,електризується,пушиться,погано розчісується і тд. З профом все не так,ефект більш пролонгований і накопичувальний.Не сперечаюсь,можливо хтось знайшов у масмаркеті гідні засоби,я не знайшла,але намагалась.

Думка 4:Маски для волосся тримати стільки скільки зазначено на упаковці

Зізнайтесь,мабуть кожна друга з нас тримала маску на волоссі більше ніж зазначено на упаковці,в надії що так маска спрацює краще ?!В мене це доходило до години🫣Але по факту-ефекту більше ніж можливо я не отримувала,навіть коли думала що отримувала - то не отримувала,то було самонавіюванням.Тому тримаю,стільки скільки вказано виробником і ефект чудовий)

Думка 5: Скраби для шкіри голови не потрібні

Для чого вони?

-Волосся менше жирнитись з ним не стане,бо є сальні залози які виробляють шкірне сало і механічний скраб - ну вже ніяк на їх роботу не впливає

-Волосся буде швидше рости?!-теж ні,ріст волосся закладений генетично,в середньому за місяць відростає 1-1,5 см,не залежно від того чи користуєшся скрабом чи ні

-Шкіра голови стане чистішою?!-та ні,якщо користуватися підходящим шампунем то шкіра голови і волосся буде чистими і без скрабу.

Як на мене,марна трата грошей.

Думка 6:Волосся висушене феном виглядає краще

Був час,коли феном не користувалась,начитавшись страшилок в інтернеті що цим ми пошкоджуємо і пересушуємо волосся на довгий час про нього забула,і дарма,волосся в той період виглядало не дуже.На даний час феном сушу волосся постійно,і виглядає воно значно краще,воно гладке,доглянуте і блискуче!

Думка 7:Термозахист не обовʼязковий

Колись я мала в своєму косметичному арсеналі спеціальний засіб для захисту волосся від високих температур,але останні два роки мій основний догляд це шампунь-маска-кондиціонер,якась олійка для блиску,і спрей для легкого розчісування,все.Феном і плойкою я також користуюсь,і при відміні термозахисту на якість волосся це ніяк не повпливало,рідше підстригати кінчики не стала,сухішим волосся також не стало,то не бачу сенсу ще щось додавати до догляду.

А які у вас є непопулярні думки щодо догляду за волоссям?