Пашкова Діана

Моє найбільше розчарування у житті by sky high

Моє найбільше розчарування у житті by sky high

Я доволі багато часу проводжу на мейкапі, переглядаючи товари, дописи. Через бойові дії майже всі магазини з мого міста були евакуйовані, тому зирінг можу проводити лише через інтернет 🥲

Тож, я не могла не помітити "улюблинецю усього мейкапу" та "богиню вій" sky high від мейбелін.

Я більшість свого життя користувалась бюджетною ейвелін, тому виділити кошти на туш, яка має вартість більше ніж у два рази, все не вирішувалась. Але все ж таки моя допитливість взяла верх та я, вигукуючи лозунги "життя лише одне" та "краса вимагає жертв", додала туш до кошику.

До мейкапу в мене питань не має, питаннєчко лише до спільноти. Ви серйозно?

Це найжахливіша туш, яка в мене була, ще й за такі кошти... Сльози мого розчарування затопили небеса, тож це не sky high ,це справжня rein grow.

Давайте порівняємо туш за 150 та за 400 грн?

Моє найбільше розчарування у житті by sky high

Не звертайте уваги на це змучене зрадою обличчя жмота, який зрадив свою улюблену туш через невиправдані відгуки.

Краще зверніть увагу на червону та синю обводку.

Синя - то ваша "богиня", а червона - то моя бюджетка від ейвелін. Мої мішки під виплаканими від образи за марно витрачені кошти очима не дадуть збрехати що скай - це розпіарена бешкетниця, яка може лише розбивати серця та руйнувати міцні відносини із справжніми богинями. Вибач мене, моя ейвелін... Я ніколи більше тобі не зраджу 💖