Швець Карина🤍

Dark Cherry&Amber

Dark Cherry&Amber

Всім привіт! Десь місяці півтора осу придбала собі відливант даного аромату, і зовсім не тому, що я люблю Lost Cherry TF чи шукала йому якийсь аналог, ні. Просто я в цілому люблю вишенькові аромати і цей мені здався доволі цікавим.

🍒Верхні ноти: вишня, рожева фрезія

🌸Ноти серця: праліне, цвіт вишні

🪵Базові ноти: червона амбра, кедр

Dark Cherry&Amber

Які тільки порівняння я не читала: люди писали, що цей аромат схожий на лост черрі, і що в ньому є навіть відголоски баккари.

Я взагалі не розумію, який треба мати ніс, щоб почути це все у Dark Cherry&Amber 😅

Жодної схожості з вищезгаданими ароматами тут і близько немає.

Це доволі простий, навіть, я б сказала, мильний аромат.

І це при тому, що він не замислюється на моїй шкірі, він просто сам по собі такий і є.

Це не погано, але ніякої вишні і праліне я тут і близько не чую. Можливо є якісь відголоски кислотного вишневого соку, і то десь на старті, але так щоб конкретно - ні.

Для мене це просто легка поливашка, яка не заважає і буде доречною всюди. Аромат не душить, не навʼязує себе.

Шлейфу немає, він ніжно огортає і близько сидить. В базі відчуваються якісь деревно-кремові нотки, звучить цікаво, але прям лише якщо викинутись носом в місце розпилення.

Стійкість така собі - не скажу, що прямо злітає моментально, години 3-4 я його чую, далі - треба поновлювати.

Це той аромат, яким сміливо можна поливатися (але в межах розумного).

Не можу сказати, що дана водичка мене вразила - абсолютно ні, надто просто звучить, як на мене.

Проте я все одно поливаюсь нею як повсякденним ароматом, або коли зранку виходжу і відчуваю, що протягом дня в мене може розболітися голова (так, іноді я знаю наперед, коли в мене буде боліти голова🙂) - тоді мій вибір падає саме на цю воду.

Якщо ви шукаєте вишню в ароматі - Dark Cherry&Amber точно мимо, якщо просто обливашку на щодень, щоб приємно пахнути - так. Але цей аромат з опери тих, які не запамʼятовуються, а я таке не дуже люблю 😅