your_doc_mary

Шик. Блиск. Лоск

Шик. Блиск. Лоск
Шик. Блиск. Лоск

Купила я нещодавно їх хайлайтер,якщо бачили. Вночі оформила замовлення,як і палатку Аурглас

І мене осінило,що вони продаються на китайському сайті,який не можна називати,бо модератори не пропустять.

Не те щоб вона там прям дешева,але дешевша,ніж купляти тут у перекупників.

Досиавка була дуже швидка і доставлена курʼєром нп в руки.

Краса красою,і з плюсів :

💗 Пакувпння як завжди вау і Палетка на магніті

💗 Різблення на рефілах божественне

💗 Холодні нюди,що плюс

💗 Рівне велике 🪞

💗 Ця серія має дві палетки,друга з синіми відтінками

Мабуть,що на цьому все

Що мені не сподобалося так це те,що я не знайшла нормальних життєвих свотчів,і сподівалася отримати холодні нюди та рожевий рефіл. Не вистачає такої палетки. Я ж багато не прошу. Я прошу компактну палеточку де є пара холодних нюдів та хоча б один рожевий,і без цих витрибеньок з купою великодисперсних шимерів,які набрали обороти після виходу худа бʼюті. Хоча в худі вони хоча б достатньо якісні.

Тут точно все не так. Тут мені пропонують тіні,які погано набираються (свотчі майже всі я набирала по два-три рази пальцем),погано тушуються і взагалі хаха якась фігня. Шимери смішні. Я люблб блискітки,я обожнюю блискітки,але всьому є межа. Ці блискітки 🥵

Один хлопець блогер бʼюті (хейчу його) показував синю палтеку,показав супер круту пігментацію одним доторканням до куточка зовнішнього,потім бахнув біт,затемнення екрана і хоп він вже з шикарним синім макіяжем. Камон,хлопець,ти візажист і плюс мінус можеш нафарбуватися будь-якою косметикою. Але де реальна правда ? Немає,тільки хайп

На цьому досить хейту.

Палетка важка,не компактна,не хочу нею користуватисб. Продам її. В порівнянні з метеоритами Гєрлєн у мене рука піднімається продати цю безбожно.

Чекаю відгук Пришелець Олі на інші їх позиції.

Але я ставлю цим тіням 2/10,де 2 тільки пакуванню.

Овчинка выченки не стоит 🫤

Ще раз зазначаю,що на пальці вони набираються добре,а на руку переносились з 2-3 разу

Ну може комусь сподобається,бо я не кажу,що воно жахливо,але й не чарівно