Blondie_rs

NudeStix - бальзам-помада для губ та щік

NudeStix - бальзам-помада для губ та щік

Усім привіт! Моє тестування тривало недовго, адже для засобів для губ багато часу не потрібно. Тут або "так", або - "ні". На дану помаду-бальзам я ніяких надій не покладала. Але що це буде ідеальний відтінок, неймовірна формула та дуже зручний формат - я не сподівалась.

У мене даний засіб не знаю, чи в повнорозмірі. Брала на знижках із-закордону, тож без пакування [жестяна коробка] та підстругачки. Помада у відтінку POSH; з мінімалістичним дизайном та важковловимим логотипом, який видно лише під певним кутом (чорний глянцевий на чорному матовому). А за бренд NudeStix часто чула похвалу, тож коли випала можливість вихопити на пробу хоч щось - тут же взяла ☺️

NudeStix - бальзам-помада для губ та щік

Він цілком влізає в кадр 😁 Стильно, модно, молодіжно. Вміститься в любу сумочку та навіть у кишеню! Обʼєм продукту - 2,5 грами. Кришечка надзвичайно туго закривається, а через невеликий розмір самого олівчика-помади - деколи важкувато його відкрити.

За рахунок плотної текстури помада доволі швидко списується. Відтінок надзвичайно благородний. Ні то рожевий, ні то мідно-нюдовий. Якщо роздивитись, то колір має багато блискіток, які красиво переливаються.

Завдяки блискіткам помада надає ефект збільшення губ. Надзвичайно рівно лягає та не липне, хоч доволі плотна. Відчувається злегка на губах, але не обтяжує їх. Ніжно доглядає, зволожує губи як бальзамчик. При різному освітленні колір трішки грається з підтоном, тож зараз покажу ще при різному освітленні. Макро зроблене при денному світлі біля вікна. Селфі - при штучному освітленні.

Плотний відтінок, ближче до персикового. Надзвичайно гарно виблискує, не рижить загальний тон обличчя (що надзвичайно рідкісно!). У мене нейтрально-холодний підтон шкіри, тож такі відтінки дуже специфічно виглядають на мені. А тут - в саме сердечко!

На сонці виблискує красиво! Виглядає надзвичайно натурально та вишукано. Не кидається в очі, а лиш підкреслює натуральні форми губ 😍

Це універсальний бальзам-помада, який можна наносити й на щічки. Я й без цього часто люблю щось міксувати та використовувати не за призначенням, але тут вже сам виробник напрошується, щоб я це зробила. Нанесла замість хайлайтеру з румʼянами. Надає натурального блиску та зливається з шкірою. Виглядає дуже красиво та природньо!

Це чудовий засіб! Знову ж таки - я не очікувала від нього чогось "вау!". Але тут цьому мацьопику вдалось!

В якості помади-бальзаму: має доволі плотну текстуру, непогано доглядає за губами. Завдяки блискіткам підкреслює форму губ та візуально їх збільшує, додає обʼєму. Відтінок йде від рожевого до мідно-нюдового без рижинки. POSH - це просто неймовірний колір 😍

В якості румʼяно-хайлайтеру - також гарний варіант, якщо ти кудись поспішаєш. Не буде підсушувати шкіру, влиється в неї та надаватиме натурального сяйва з легким румʼянцем. Це дуже красиво 😍

Що ж... Тут можна сказати, що NudeStix вдалось підкорити моє перебірливе сердечко. Що відтінок, що текстура, що універсальність - тут пряме попадання по всім параметрам. Єдиний мінус - розмір. Він доволі маленький, швидко змальовується. При інтенсивному використанні може вистачити не на довго. Проте, все одно - це одна з найбільш вдалих губних покупок за останній час 😍