Lytvynenko

Парфумована соєва свічка Sugared Blush бренду Dott

Парфумована соєва свічка Sugared Blush бренду Dott

Український відносно молодий бренд Dott уже встиг полюбитися багатьом дівчатам зі спільноти. І я - не виключення 😌

Знайомство з ними почалося з крему для тіла - https://club.makeup.com.ua/post/34748/

Тому, продовжуємо огляд рожевих естетичних історій 🎀

На цих вихідних мій затишок утворювала парфумована свічка, що має такий самий смачний аромат, як і дизайн продукту у повному розмірі.

Парфумована соєва свічка Sugared Blush бренду Dott
Парфумована соєва свічка Sugared Blush бренду Dott

Пакування: у мене мініатюра, у вигляді металевої шайбочки з різьбою, вагою 15 грам та діаметром 3,5 см. Стильна та мінімалістична крихітка. Але ви погляньте на розмір великої свічки, яка вона гарненька та додасть ніжного акценту у інтерʼєр 💖

Аромат: солоденький, фруктово-ванільний. Ви зможете точно розрізнити ці ноти, навіть, якщо ніколи не вирізняєте щось конкретне у парфумах.

Верхні ноти : стигла слива, цукрова глазур.

Ноти серця : вишня, цвіт сливи.

Базові ноти : ваніль, карамелізований цукор.

Тут добре відчувається яскрава вишня та слива, що переплітається з солодкою цукровою глазуррю і цвітінням фруктового дерева і лунає ароматною та смачною ваніллю. Це не приторно-компотна історія. Тут про вишуканість та своєрідність.

Під час горіння аромат поступово наповнює приміщення і він мені про затишок, тепло, весну та надію на краще!

Він настільки глибокий та виразний, що міг би спокійно слугувати вишуканим парфумом на елегантній пані на квітучу весну.

Склад: 100% соєвий віск та парфумування.

Як я зазначила, це моя перша соєва свічка і відмінності, що можу виділити одразу:

  • менше диму під час горіння
  • соєвий віск має нижчу температуру плавлення, і свічка горить довше, ніж парафіновова
  • відсутні сторонні неприємні запахи. Окрім ароматичної композиції я не відчуваю більше нічого, що могло б псувати аромат.

З горінням свічки розливається тепло, затишок та гармонія по приміщенню. Аромат допомогає відволіктися, навіть порелаксувати, настільки він мʼякий та одночасно виразний.

Я щиро раджу вам спробувати, розмір та ціна цілком дозволять спробувати і потестити, якщо вагаєтеся купувати великий обʼєм, - 200 грам - 1190 грн.

Вона вас не залишить байдужою 100%, а у багатьох викличе якісь спогади та теплі асоціації 💖