BELENKAYA

Топ-5 порад по догляду за шкірою навколо очей

Топ-5 порад по догляду за шкірою навколо очей

Питання догляду за шкірою навколо очей стояло завжди. Ця зона першою приймає удар вікових змін, першою показує які емоції ми переживаємо найчастіше, а також демонструє якість нашого сну та здоров'я. Звісно, без якісного догляду тут не обійтись, але яким він має бути? Давайте розбиратись разом, яким має бути догляд за сухою шкірою навколо очей в домашніх умовах.

Сироватки для очей — справжній порятунок, адже саме цей вид продуктів збагачується великою кількістю активних компонентів. Можливо ви скажете, що креми працюють так само, але саме поєднання рідкої консистенції (швидке проникнення) та активних компонентів (що добре збалансовані між собою) дає такий швидкий результат.

Для себе я обрала: сироватку Eye repair complex від Transparent Lab

Cироватка містить:

  • 0,1% ретинол стимулює синтез колагену та зменшує видимість дрібних зморшок;
  • лізат лактобактерій Lactobacillus Ferment Lysate зміцнює мікробіом;
  • бетаїн ефективно зволожує шкіру, зміцнює клітинні мембрани, знижує трансепідермальну втрату вологи;
  • 5% ніацинамід – відновлює бар’єрні функції шкіри та освітлює;
  • 3% інкапсульований вітамін С – стимулює синтез колагену;
  • 3% комплекс RevitalEyes – має протизастійну дію та стимулює кровообіг.

Цей засіб є чудовим інструментом для боротьби з першими зморшками, а також допоможе позбутися втрати пружності.

Не маю нічого проти гідрогелевих патчів, але let`s be for real, вони забезпечують лише зволоження та охолоджувальний ефект. Такі патчі можна використовувати як приємний ранковий ритуал, який допоможе якнайшвидше позбутися набряків та заломів після сну.

А як бути з темними колами, зморшками та втомленим поглядом? Зверніть увагу на Puru Eye Sheet Mask.

  • 3 види колагену працюють із пружністю шкіри та віковими змінами;
  • аргірелін (розроблений іспанською фармацевтичною компанією складник), розгладжує зморшки та запобігає їхній повторній появі;
  • протеоглікан стимулює оновлення клітин та допомагає синтезувати власну гіалуронову кислоту;
  • глікозил-цераміди захищають шкіру від окислення.

+ у складі есенції багато натуральних екстрактів: екстракт коренів лоша, екстракт плоду лимона, екстракт листя / стеблі голландського перцю, екстракт листя мальфея, екстракт листя боніто.

(!) У складі відсутні ароматизатори, барвники та мінеральні олії.

Стік для зони навколо очей — це буквально гігієничка, яка допоможе вам частіше зволожувати проблемні ділянки. Такий продукт зустрічається не дуже часто, тому одразу здаю всі явки та паролі.

Kiko Smart Hydra Shot Stick — улюблений засіб, коли немає часу на делікатне та довготривале нанесення продукту. Гелева формула добре тримає прохолодну температуру та легко ковзає по шкірі, не розтягуючи її.

У складі міститься льодовикова вода, гліцерин та бісаболол, завдяки чому суха шкіра під очима отримує моментальне полегшення.

Звичайно, ви можете наносити звичний крем з SPF за розподіляти тонкий шар у ділянки навколо очей, але чи дійсно це гарна ідея?

Думаю кожна з вас хоч раз так робила та отримувала легке печіння та відчуття туману в очах. Як показує практика, креми під очі мають більш делікатний вплив на слизові оболонки, а також забезпечують не менш потужний захист.

Мій вибір: Dr. Irena Eris ScientiVist Ultra Revitalising Eye Cream SPF 20

  • містить інкапсульований кофеїн, який стимулює мікроциркуляцію;
  • олія пасифлори має заспокійливі властивості;
  • SPF 20 захищають від фотостаріння;
  • містить запатентований комплекс з рослинних адаптогенів рису й швейцарської альпійської троянди для запуску процесів регенерації;
  • зменшує темні кола під очима.

Ідеальний крем під очі на вихід та під декоративні засоби.

Сенс у звичайних кремах без антивікових властивостей присутній лише в тому випадку, якщо вам до 18 років. У всіх інших випадках ви можете сміливо обирати засіб, який буде поступово нівелювати перші зморшки та візуальні недоліки.

Що я обрала для себе: Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Eye Cream

  • містить пептидний комплект CL1870, що стимулює синтез колагену;
  • сигесбекія східна – допомагає попередити зниження вироблення еластину;
  • гіалуронова кислота зволожує шкіру та утримує вологу;
  • скорочує видимість зморшок в куточках очей і під очима на 20%.

Цей крем я використовую тоді, коли не збираюсь на вулицю, а також закриваю ним сироватки та залишки емульсії після патчів. Він чудово зволожує шкіру навколо очей та не викликає відчуття чогось зайвого.

Щось вже використовували з цих продуктів? Буде цікаво почитати про ваш досвід!