Mila__Mi

Ідеальне оформлення брів з новинкою від Eveline

Ідеальне оформлення брів з новинкою від Eveline
Ідеальне оформлення брів з новинкою від Eveline

Це нещодавна новинка бренду, яка вже встигла полюбитися багатьом користувачам.

Оформлення брів є для мене невід'ємною частиною в макіяжі, бо мої брові доволі світлі та подекуди там не вистачає волосків для необхідної мені форми. Тому дуже цікаво було затестити цей косметичний продукт для брів.

І ви мені не раз писали, коли я вже зроблю огляд на цей косметичний продукт, тож час настав ⬇️

Оформлення переплітається в декількох кольорах - персиково-пудровий, коричневий, надписи чорного кольору та акцентні золоті полоси.

Виглядає дуже гармонійно.

З однієї сторони можна побачити логотип бренду з іншого повну назву продукту та відтінок олівця.

Зазначу, що спершу засіб був запаяний слюдою, це гарантує надійний захист від першого використання (фото в мене нажаль не залишилося).

Механічний олівець з однієї сторони і щіточка для прочісування брів (сорі вона в мене вже брудна, бо постійно ним користуюся) ДО/ПІСЛЯ макіяжу з іншої сторони.

В мене до речі відтінок помади-олівця Taupe, одразу кажу, це ідеальний відтінок для білявок та русявих, можливо навіть і для руденьких підійде 🤔

Аромат косметичний і мені навіть здається, що я трошки відчуваю тут нотку темного шоколаду 🍫


Грифель як помадка, тільки в більш твердому форматі.


Він добре виїжджає та не ламається (я вже половину використала)

Хочу сказати, що з ним так легко оформлювати брови, так легко, що словами не передати. Гріфель доволі тоненький, дуже м'яко ковзає по шкірі та бровам, добре промальовує ділянки, де не вистачає волосків та робить брови більш виразними, але все це виглядає максимально природньо. Він наче створює на бровах такий приємний пудровий ефект.

Залишаю відео оформлення в галереї.

В цьому луксі я також використовувала його, можете глянути як він виглядає в повному макіяжі

https://club.makeup.com.ua/looks/33805/

В нього дуже гарна пігментація, він не розмазується та він дуже стійко тримається впродовж дня.

Це однозначно найкращий косметичний засіб для оформлення брів, саме в форматі олівця, який я тільки пробувала.

Також моїм улюбленцем є пудра для брів від Golden Rose

https://club.makeup.com.ua/post/15576/

Але щодо цієї помади-олівця від Eveline, це те, що я точно буду повторювати👌🏻

Якщо ви в пошуках гарного олівця для брів, або хочете спробувати щось нове, раджу звернути увагу на цю новинку 🥰