Вікторія М🌹

Я б купила: ПІНКИ/ГЕЛІ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Я б купила: ПІНКИ/ГЕЛІ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

Після допису "Завдання - обрати пінку/гель для вмивання" https://club.makeup.com.ua/post/34485/ , де я описувала чого уникати при очищенні шкіри, в коментарях питали, які засоби я б порекомендувала в якості пінки або гелю для обличчя

Я не професіонал, просто полюбляю догляд з хорошим складом не за всі гроші світу і часто моніторю сайт Makeup на знижки

Неодноразово згадувала в дописах, що зараз користуюсь пінкою Heimish з центелою, дуже нею задоволена і звісно рекомендую

Тож моя добірка продуктів на різний бюджет

Зрозуміло, що я не зможу спробувати кожну, одразу прошу вас написати якщо користувались чимось із списку і що можете сказати, щоб мені і дівчатам було простіше обрати своє 🩷

🫧Заспокійлива пінка для вмивання з екстрактом чайного дерева FarmStay Tea Tree Low PH Calming Cleanser

🫧Гель-пінка для вмивання Cosrx Low Ph Good Morning Gel Cleanser

🫧Глибоко очищувальна пінка з низьким pH Pyunkang Yul Pore Deep Cleansing Foam

🫧Пінка для вмивання з екстрактом равлика Missha Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam

🫧Зволожувальний очищувальний засіб з гіалуроновою кислотою Q+A Hyaluronic Acid Hydrating Cleanser

🫧Гель для вмивання слабокислотний

Purito Defence Barrier Ph Cleanser

🫧Очищувальний гель для вмивання з зеленою сливою Beauty Of Joseon Green Plum Refreshing Cleanser

🫧Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя і тіла CeraVe Foaming Cleanser

🫧Кремова очищувальна пінка Real Barrier Cream Cleansing Foam

🫧М'яка очищувальна пінка з центелою iUNIK Centella Mild Cleansing Foam

🫧Пінка для вмивання Fraijour Original Artemisia Bubble Facial Foam

🫧Гель-пінка для вмивання для чутливої та проблемної шкіри Pyunkang Yul Acne Facial Cleanser

🫧Балансувальна пінка для вмивання з екстрактом чорниці Innisfree Blueberry Rebalancing 5.5 Cleanser

🫧Пінка для вмивання чутливої шкіри обличчя Sane Soft Cleansing Foam For Sensitive Skin

🫧Пінка для вмивання для жирної та комбінованої шкіри Marie Fresh Cosmetics Cleansing Foam

🫧Пінка для вмивання для чутливої шкіри обличчя Triuga Ayurveda Foam For Washing

🫧Пінка для вмивання із зеленим чаєм для жирної шкіри Joko Blend Washing Foam

🫧Очищувальна пінка для обличчя Mermade Hydrovance & Chamomile Flower Extract

🫧Пінка для вмивання з силіконовою щіточкою для всіх типів шкіри Biono Ceramide Complex & Amino Acid Cleansing Foam

🫧Очищувальна пінка для чутливої шкіри Ziaja Cleansing Foam Face Wash Sensitive & Redness-prone Skin

🫧Очищуюча пінка для обличчя MiniMi Kids Beauty Instant Foaming Cleanser