K Tatiana BL

Скраб для тіла

Скраб для тіла

Хочу поділитись своєю думкою про скраб, який замовила кілька тижнів тому (вже давно користуюсь скрабами від цього бренду, зараз просто обрала інший аромат)🧖🏽‍♀️

Враження дуже позитивні🩵

Під час використання Цукрового скрабу для тіла "Tiffany's Breakfast" від Mr.Scrubber я отримала неймовірний відчуття свіжості та розкішного догляду для моєї шкіри💎

Перше, на що варто звернути увагу, це аромат та колір. Запах цього скрабу дивовижний - він ніжно дуже ніжний та свіжий, що дарує розслаблення, енергію та позитив. Від кольору можна отримати естетичне задоволення (ніби морська хвиля в руках)🌊

Крім того, текстура скрабу ідеально підходить для ефективного відлущування шкіри, при цьому не травмуючи її. Завдяки дрібним кристаликам цукру та натуральним оліям, скраб легко розподіляється та масажується по шкірі, забезпечуючи м'яке відлущування та зволоження. Легко та швидко розтирається та змивається💧

Після використання скрабу моя шкіра стає такою гладенькою, приємною на дотик та ніби шовковистою, а аромат залишається зі мною майже протягом усього дня🛁

Я приємно вражена ефектом цього засобу💦

Також, завжди є акції та знижки і + цей засіб є досить бюджетним дивлячись на його хороші властивості, він справді якісний і в великому об’ємі.

Скраб для тіла