Маруха Анастасія

Tresemme Purify & Hydrate: Чи дійсно він очищає?

Tresemme Purify & Hydrate: Чи дійсно він очищає?

Розпочну з того, чому я вирішила його взяти. Якось в тік тоці побачила відео дівчинки, де вона рекомендує шампуні для жирного типу голови, як дбайливе очищення. Зараз пройшов майже місяць користування і хочу поділитися своїми враженнями.

Переваги:

  • Гарно піниться
  • Дбайливо очищає волосся, не пересушуючи його
  • Зволожує та живить волосся
  • Надає волоссю м'якість, блиск та еластичність
  • Підходить для щоденного використання
  • Доступна ціна

Недоліки:

  • Волосся після нього набагато швидше жирніє
  • Містить сульфати

Тепер зазернемо в склад:

Очищуючі речовини:

  • Sodium Laureth Sulfate (SLES): Основний очищуючий компонент. Він ефективно видаляє забруднення та жир, але при використанні у високих концентраціях може бути дещо агресивним.
  • Cocamidopropyl Betaine: Митний співкомпонент, який допомагає пом'якшити дію SLES та створює більш піниться мило.

Зволожуючі речовини:

  • Glycerin: Водорозчинний зволожувач, який допомагає утримувати вологу в волоссі.
  • Hydrolyzed Hyaluronic Acid:Низькомолекулярна гіалуронова кислота, яка проникає в структуру волосся та забезпечує глибоке зволоження.

Інші компоненти:

  • Sodium Chloride (Сіль): Загущувач, який також може допомогти очистити шкіру голови.
  • Parfum: Ароматизатор.
  • Kaolin (Біла глина): Може допомогти поглинати надлишок шкірного сала з жирної шкіри голови.
  • Citric Acid: Регулятор кислотності.
  • Disodium EDTA: Хелатуючий агент, який зв'язує мінерали у жорсткій воді, що запобігає їх накопиченню на волоссі.
  • Polyquaternium-10: Полімер-кондиціонер, який робить волосся більш гладким, блискучим та легким для розчісування.
  • Cocamide MEA: Піноутворювач та загущувач.
  • Sodium Hydroxide: Регулятор кислотності.
  • PPG-6: Розчинник.
  • Benz Alcohol, Benzyl Salicylate, Geraniol, Limonene, Linalool: Консерванти та ароматичні компоненти.

В цілому, цей шампунь підходить для нормального та схильного до жирності волосся, яке потребує очищення та легкого зволоження.

Мої враження:

Я використовую шампунь Tresemme Purify & Hydrate Hair Shampoo протягом трьох-чотирьох тижнів і можу сказати, що він мені дійсно подобається. Моє волосся схильне до жирності, але при цьому воно також може бути сухим на кінчиках. Шампунь має приємну консистенцію, прозорий колір, середньо очищає волосся, не роблячи його жорстким. Одразу після миття, волосся мʼякеньке, приємне на дотик. Але ключовий мінус для мене, це те, що моє волосся після нього дуже швидко жирніє. Але скоріш за все в цього шампуню дуже маленька концентрація сульфатів, тому і швидше жирніє...

Дівчатка, дуже цікаво було б дізнатись, чи користувались ви ним і за який час після нього у вас жирніє голова? Бо я навіть з подругою спілкувалася і у нас обох після цього шампуню, вона дуже швидко жирніє.

Tresemme Purify & Hydrate: Чи дійсно він очищає?