Lytvynenko

Зубна паста, яка майже не дає свіжості | Неоднозначні враження

Зубна паста, яка майже не дає свіжості | Неоднозначні враження

Японський бренд зубної пасти Zettoc беру не вперше.

Раніше писала про пасту від набряклості ясен Zettoc Smile Honey Blood Circulation Promoting - https://club.makeup.com.ua/post/27046/

та про відбілюючу Zettoc ProPearl - https://club.makeup.com.ua/post/28954/

Обидві сподобалися, свою функцію виконують добре.

Але з цією - Zettoc Smile Honey Astringent Effect щось пішло не так.

Зубна паста, яка майже не дає свіжості | Неоднозначні враження
Зубна паста, яка майже не дає свіжості | Неоднозначні враження
Зубна паста, яка майже не дає свіжості | Неоднозначні враження

Підходить для щоденного користування, починаючи з 14 років.

Може бути доповненням комплексного лікування рецесії ясен (коли відбувається оголення шийок і коренів зубів).

У мене такої проблеми з яснами немає, проте у чоловіка спостерігається опущення ясен. І, забігаючи наперед, і говорячи про ефект, на це паста не вплинула, та і навряд чи це можливо 🤔 проте відчутно знизила йому чутливість.

Пакування: пластикова туба з різьбою, обʼємом 120 г. Кришка закручується надійно та міцно. Туба запакована у картонну коробку, що має переклад усієї необхідної інформації.

Консистенція та колір: біла пастоподібна, однорідна, дуже густа маса. На фото видно, наскільки вона щільна. Витрата мінімальна.

Аромат та смак: паста має травʼянисто-мʼятний аромат та присмак. Та все ж, більше специфічний, аніж свіжий. Трохи солодкувата, не пекуча. Мені хотілося б відчувати більш свіжий аромат, користуючись нею.

Відчуття на зубах: паста наче добре очищує поверхню, зуби під час чистки та після - скриплять, проте, як я зазначила вище, свіжості та мʼятного подиху наче не вистачає. Воно не дивно, майже у самому кінці складу. Відбілюючих властивостей паста не має, але і гірше не робить. Підтримує колір емалі.

  1. Вода (Water): Основний розчинник, що розчиняє інші складові та забезпечує консистенцію пасти.
  2. Спирт (Alcohol): Може використовуватися як розчинник та консервант.
  3. Сорбітол (Sorbitol): Використовується як підсолоджувач та розчинник.
  4. Гліцерин (Glycerin): Зволожувач, який допомагає зберігати вологу в ротовій порожнині.
  5. Силіка (Silica): Абразив, який допомагає видалити нальот з поверхні зубів.
  6. Хлорид цетилпіридинію (Cetylpyridinium Chloride): Антисептик, який допомагає у боротьбі з бактеріями та попереджає запалення ясен.
  7. Гліциретинова кислота (Glycyrrhetinic Acid): Може мати протизапальні властивості.
  8. Піридоксин Hcl (Pyridoxine Hcl): Вітамін B6, може мати протизапальні властивості та допомагати в підтримці здоров'я ясен.
  9. Кальцій карбонат (Calcium Carbonate): Абразив, що допомагає видалити нальот з поверхні зубів.
  10. Карбоксиметилцелюлоза (Cellulose Gum): Загуститель, який допомагає зберігати консистенцію пасти.
  11. Ксиліт (Xylitol): Підсолоджувач, який також може допомагати у попередженні карієсу.
  12. Натрію метил лауроіл таурат (Sodium Methyl Lauroyl Taurate): Поверхнево-активне речовина, яка допомагає видалити бруд та масло з поверхні зубів.
  13. Натрій лауріл сульфат (Sodium Lauryl Sulfate): Поверхнево-активне речовина, яка допомагає утворювати піну та видаляти бруд з поверхні зубів.
  14. Натрію цитрат (Sodium Citrate): Регулювальник pH, який допомагає зберігати стабільний рівень pH у ротовій порожнині.
  15. Лимонна кислота (Citric Acid): Регулювальник pH та антиоксидант.
  16. Екстракт кореня Panax Ginseng (Panax Ginseng Root Extract): Може мати антиоксидантні властивості.
  17. Екстракт квітки Chamomilla Recutita (Chamomilla Recutita Flower Extract): Має протизапальні та заспокійливі властивості.
  18. Екстракт ягід Crataegus Oxyacantha (Crataegus Oxyacantha Extract): Може допомагати у підтримці здоров'я ясен.
  19. Екстракт листя Eriobotrya Japonica (Eriobotrya Japonica Leaf Extract): Має антиоксидантні властивості та може допомагати у підтримці здоров'я ясен.
  20. Ароматизатор (Flavor): Додає приємний смак до пасти.
  21. Ультрамарини (Ultramarines): Пігменти, що використовуються для забарвлення пасти.
  22. Ментол (Menthol): Додає відчуття свіжості та чистоти.
  23. Натрію сахарин (Sodium Saccharin): Підсолоджувач, який допомагає пасти мати приємний смак.

Склад різноманітний і не такий лагідний, як я собі уявляла по опису того, з чим вона працює. Отже, якщо маєте чутлививість і хочете цією пастою покращити ситуацію, то враховуйте, що може бути не все так гладко через такі компоненти:

  • Натрій лауріл сульфат (Sodium Lauryl Sulfate): Цей компонент може викликати подразнення слизової оболонки ротової порожнини.
  • Силіка (Silica): Хоча цей компонент є абразивом, який допомагає видалити нальот з поверхні зубів, він також може бути агресивним і викликати подразнення ясен або створити чутливість зубів у деяких випадках.
  • Спирт, а також сульфати: наприклад, натрій лауріл сульфат і сорбіт сульфат можуть викликати подразнення чи сухість.

Я максимально заплуталася з цією пастою.

Вона призначена при кровоточивості та опусканні ясен, але має дещо агресивні компоненти.

Проте чоловікові знизила чутливість і загалом подобається, як очищує і ефект.

Як на мене, вона недостатньо добре освіжає та не дає глибокого відчуття чистоти.

Я користуватися нею повторно не буду, але можливо, дійсно куплю для нього, адже вона працює на заспокоєння ясен.

Але мені допоможе ваша думка, якщо користувалися нею)