Огляд на нашумівший блиск Clarins Lip Perfector 16

Огляд на нашумівший блиск Clarins Lip Perfector 16
Огляд на нашумівший блиск Clarins Lip Perfector 16

Привіт, my queen! 💋

Cьогодні я тобі розповім про свій найулюбленіший блиск Clarins Lip Perfector у відтінку 16 Intense Rosebud та покажу комбо для губ, яке підійде кожній (свотчі та назва продуктів буде внизу).

Тож, переходимо до огляду.

Пакування : ну це скарб. Гарнесеньке та зручне. Блиск не займає багато місця як в косметичці, так і в сумочці. Також на просторах інтернету є колекційне пакування з золотими вставками, але на момент покупки я про нього не знала:(

Аплікатор зручний і з ним ти не виллєш багато продукту.

Головне : запах - це просто вау! Мені пахне молочним шоколадом та карамеллю. Блиск не тече (навіть без олівця), не підкреслює сухість, а навпаки зволожує, наноситься рівномірно, а головне - не липне зовсім, навідміну від масла/блиску від Dior.

Ціна : може бути трішки кусюча, але я часто бачу його зі знижкою. Та й взагалі, мені здається, що він того вартий:)

На мою думку, цей відтінок є універсальним. Він підійде як для денного макіяжу, так і для вечірнього.

Тож, дивлячись на всі переваги, я сміливо можу поставити цьому продукту 5/5.

Коротенький огляд зробила, можна переходити до комбо, яке зайде всім прихильницям нюду.

Контур я фарбуюю олівцем від Nyx у відтінку Nude Truffle. Губи заповнюю олівцем також від бренду Nyx, але у відтінку Peekaboo Neutral. Чекаю хвилинку та завершую комбо саме цим блиском від Clarins.

Якщо тобі буде цікаво переглянути туторіал у форматі відео та подивитись на всі продукти в дописі на губах - пиши в коментарі, я обов'язково зніму.

Дякую за перегляд! Бажаю тобі гарного дня або вечора та мирного неба🌈

До зустрічі🤝

Огляд на нашумівший блиск Clarins Lip Perfector 16
Огляд на нашумівший блиск Clarins Lip Perfector 16