ksnklb

Пробник крему для шкіри навколо очей J'erelia

Пробник крему для шкіри навколо очей J'erelia

Ще раніше я замовляла дещо від Jerelia, про що згодом розповім, і мені у подарунок поклали пробник крему під очі. Після того, як закінчився мій крем, я подивилась на цей пробник, а пробник на мене, і сказала "Твій час настав".

Пробник крему для шкіри навколо очей J'erelia

Пробник звичайний, 3ml, відкрився легко. Вистачає його навіть більше, ніж на тиждень. На ньому можна побачити як виглядає повний розмір крему, а ззаді є вся потрібна інформація англійською мовою.

Консистенція білого кольору, з легким жовтим відтінком.
Аромат легкий, косметичний, насправді майже не відчувається.
На краях, де крем залишався, він засох і став жовтим.
Крем однорідний, досить легкий, не жирний.

Як і кожен крем для зони біля очей, він наноситься просто, і його не треба багато. Поглинається швидко, залишаючи вологий фініш, не липкий.

При першому нанесенні я відчувала легке проколювання, при наступних нанесеннях його не було.
У мене ця зона не проблемна.
Можу сказати, що крем зволожує нормально, але не більше.
Освітлення цієї зони я побачити не можу, адже вона у мене і без цього не темна.
А от що я помітила, так це набряки, з якими мій старий крем міг впоратись, а цей ні.

У описі на сайті я побачила багато позитивних обіцянок та досить високу ціну за 15ml повного розміру засобу.
Не знаю, чи воно того варте, та добре, що є пробник.
Також на сайті я помітила, що виявляється, у цього крему є ступінь захисту spf 30, що мене здивувало, адже на пробнику це не було зазначено.

Як виявилось, фільтрів від сонячних променів тут немає, але є кілька антиоксидантів у складі. Також є багато зволожуючих компонентів. Загалом склад безпечний.

Aqua – вода.
Fucus Vesiculosus Extract – екстракт фукуса миряного, це з роду бурих водоростей. Має заспокійливу, зволожуючу, захисну дію.
Hexylene Glycol – двоатомний спирт, дифільна речовина, розчинник, регулятор в'язкості.
Caprylyl Glycol – емолент з антимікробними властивостями.
Xanthan Gum – стабілізатор емульсії, регулятор в'язкості.
Trehalose – зволожувач.
Glycerin – зволожувач.
Glyceryl Glucoside – зволожувач, має захисні властивості.
Collagen – той самий колаген, що має надати шкірі стійкості, еластичності, зволоження.
Urea – сечовина, також хороший зволожувач.
Serine – амінокислота, використовується як зволожуючий компонент у косметичних емульсіях. 
Arctostaphylos Uva-Ursi Leaf Extract – екстракт мучниці, антиоксидант.
Ascorbyl Glucoside – є похідним L-аскорбінової кислоти, водорозчинна форма вітаміну С у поєднанні з цукром глюкозою, антиоксидант, освітлює шкіру.
Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract – екстракт кореня голої солодки, має багато корисних властивостей, серед яких: освітлення шкіри, протизапальний ефект, антибактеріальний. Як антиоксидант, може захистити шкіру від впливу сонця, можливо саме цей компонент відповідає за рівень спф🤔.
Algin – альгін, натуральний згущувач, може зволожувати.
Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil – олія жожоба, емолент, має багато корисних властивостей.
Escin – має тонізуючі властивості.
Ethylhexyl Olivate – природний ефір оливкової олії.
Sodium Acrylates Copolymer – регулятор в'язкості.
Polyglyceryl-4 Olivate – емульгатор.
Lecithin – емолент, емульгатор.
Arbutin – антиоксидант.
Tocopherol – антиоксидант.
Parfum – ароматизатор.
Sorbitan Caprylate – емульгатор.
Propanediol – розчинник.
Benzoic Acid – консервант.