Stassyababy

Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245

Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245

В мене відтінок 245 з гарною назвою French Kiss 💋і відразу з першого нанесення я зрозуміла, що це буде мою улюблена помада. Колір червоний - ідеальний для будь-якого образу, який ви можете уявити.

Але, знаєте, що мене здивувало ще більше? Це те, як легко і приємно наноситься ця помада. Її аплікатор такий м'який, і пігментація - просто неймовірна! Я швидко розмазала її по губах і відразу побачила які губки стають соковиті та гарні 😍

А ще, знаєте, що входить у склад цієї помади? Гіалуронова кислота! Це означає, що мої губки не будуть сухими - навіть після довгого дня.

Але найкраще в цій помаді - це її стійкість. Після застигання вона просто стає мега супер стійкою !!! Я можу відчувати себе впевнено , що з моїм макіяжем все добре , навіть після цілого дня на роботі. І коли я оглядаюсь у дзеркало в кінці дня, помада все ще на моїх губах - і виглядає так само чудово, як і на початку дня.

Так що я можу з чистою совістю рекомендувати цю помаду. Вона вартує кожної витраченої копійки! Спробуйте, і ви не пожалкуєте. 💄

Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245
Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245
Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245
Кохання з першого погляду L’Oréal Infaillible Matte Resistance у відтінку 245