krislemly

Hedonic | Маска для рук

Hedonic | Маска для рук

Hedonic - бренд, який поцупив моє серденько вже давно і ось в мене в руках неймовірна новинка про яку хочу сьогодні розповісти більш детально.

Стиль та лаконічність, це те, що в першу чергу відрізняє бренд HEDONIC.

Тюбик виготовлено з мʼякого алюмінію, виглядає неймовірно розкішно та якісно.

Він стійкий, зручно його як покласти в косметичку (він компактний за розмірами), так і поставити на тумбочку (як це зробила я).

Hedonic | Маска для рук
Hedonic | Маска для рук

В комплекті металевий ключик, щоб допомогти отримати доступ до кожної останньої краплі.

Дозатор - це невеликий отвір, який разом з силою натискання на тубу регулює кількість маски, що подається.

Особливість маски в технології Water Drop, яка при нанесенні на шкіру перетворюється на дрібні крапельки, що містять в собі активні компоненти.

Сама маска однорідна емульсія, білого кольору, без частинок або домішок.

Консистенція неймовірно приємна, легка, абсолютно не жирна, добре вбирається і не залишає жирних слідів на шкірі і не залишає відбитків на поверхні предметів.

При нанесенні відчувається насиченість маски. Здається, що вона огортає кожну тріщину на руках. Лягає щільно, як рукавички.

Спосіб застосування такий самий, як і звичайного крему: нанести невелику кількість засобу, розподілити, зробити невеликий масаж, дати вбратися.

Активні компоненти:
•Ніацинамід — відновлює, захищає, підвищує пружність та еластичність. Додатково – покращує зовнішній вигляд текстури шкіри;
•Гідролізат протеїнів шовку — відповідає за глибоке зволоження, регенерацію та омолодження шкіри, захист від агресивного впливу зовнішнього середовища;
•Екстракт зеленого чаю — має протизапальні та заспокійливі властивості, запобігає передчасному старінню шкіри, підсилюючи її пружність та еластичність

Ефект від маски:

  • Маска чудово пом'якшує шкіру, розгладжує її, робить м'якою та ніжною на дотик. Результат помітний після першого застосування.
  • Шкіра стає стійкішою до зовнішніх негативних факторів.
  • Кутикула стає більш доглянутою, м'якою.
  • Маска знімає роздратування та заспокоює шкіру.
  • При регулярному застосуванні зовнішній вигляд шкіри стає набагато кращим.