Олена В

Shot Відновлювальний антижовтий мус із висівками

Shot Відновлювальний антижовтий мус із висівками
Shot Відновлювальний антижовтий мус із висівками
Shot Відновлювальний антижовтий мус із висівками

Цей допис присвячується блондам, у яких волосся має тенденцію жовтіти між покрасками чи міліруванням.

Сама я не зразу ж полюбила цей мус. Спочатку волосся від нього жирніло і не дуже свіжо виглядало. Бо я його надто багато наносила.

Тепер я дала йому ще один шанс (проконсультувавшись ще раз у перукаря з приводу правильного користування) і накінець оцінила!

Отже, Shot Ambition. Виробник Італія.

Об'єм 200 мл. Мус дуже економний,тому вистачить на вічність.

Аромат: досить приємний, кондитерський, з квітковою ноткою, кисленький трохи (не хімічний). На волоссі має тонкий аромат,ненав'язливий.

Колір: біло-фіолетовий, як все що вибілює. Виглядає спочатку наче взбиті вершки з чорничним соком. МММ))) А потім починає ставати більш насичено фіолетовим.

Його треба зовсім небагато. Тоді він не обтяжує волосся і не робить його жирним. Але при цьому підтримує холодний відтінок блонда. Головне наносити небагато ,в жодному разі не на корені. Легко переборщити і прийдеться мити волосся раніше(.

При правильному нанесенні волосся не склеює!

Склад збагачений пшеничними висівками, які зволожують волосся і роблять його еластичним; протеїнами пшениці, які відновлюють пошкоджені пасма;
екстрактом чорниці, яка має антиоксидантну дію та олією пшениці, що надає кучерям природне сяйво.

Засіб незмивний. Можна наносити на вологе волосся перед сушкою. Бо цей мус ще й термозахит одночасно. Ще наносила його якось під час мілірування в салоні. Тримали одне тест-пасмо з мусом десь 40 хвилин. І пасмо побілішала на тон як мінімум.

Отже плюси:

-економний

-приємний аромат і колір

-реально висвітлює і підтримує тон

-в складі є гарні натуральні компоненти

-працює як термозахист!

-не обтяжує і не жирнить, якщо в міру наносити

Є і мінуси:

-ціна не бюджетна

-кришка, яка завжди злітає. Наче не рідна.

Дівчата, рекомендую! На кришку можна не звертати увагу. А ціна...вона окупиться,бо він нескінченний))).

Дякую за увагу!

Shot Відновлювальний антижовтий мус із висівками