Інна ✨

Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe

Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe

В макіяжі губ в мене буває тільки два настрої - або яскраві красні/коралові або коричневий нюд з теплинкою. Я не люблю рідки помади, які застигають, бо для мене це не комфортно, я завжди прибираю все з губ перед їжею - тож виберу перенанести продукт, ніж поправляти ті залишки стійкої помади. Вони мені сушать губи, тріскаються впродовж дня, погано нашаровуються при спробах доданести.

Коли я спробувала Maybelline New York Color Sensational Ultimatte, я вже на свотчі відчула одразу, що це моя формула. Я вибрала для себе відтінок 799 More Taupe - теплий коричневий, дуже комплиментарний до моїй зовнішньості. Я шукала щось на заміну Maybelline New York Super Stay Ink Crayon , закінчіла коричневий відтінок цієї помади, але перекуповувати не збиралась, бо вона мені сушила губи і відтінок був з холодним лиловим підтоном, якій меі не дуже подобався.

Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe - це мій ідеальний теплий коричневий нюд. Помада в зручному пакуванні, легко наноситься на губи, абсолютно їх не сушить. Можно розтушевать пензлем чі пальчиками для напівпрозорого пудрового ефекту. Фініш матовий, навіть вільветовий, дуже приємний по відчуттям! Так, вона не фіксується намертво на губах, але для мене це плюс. Спокійно переживає каву, воду, перекур та не жирний перекус.

На фото нанесена на олівчик LAMEL Make Up Long Lasting Gel Liner 410, але взагалі помада не потребує контуру, вона прекрасно носиться самостійно.

Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe
Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe
Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe
Помада для губ Maybelline New York Color Sensational Ultimatte 799 More Taupe