Христина 🌺

Подарунковий спрей L’Oréal 10 in 1…

Подарунковий спрей L’Oréal 10 in 1…

Тут ще раз почну з того, що моє волосся дуже вибагливе, і не все йому підходить. Але часом так буває, що продукт, на який покладаєш великі сподівання, взагалі того не вартий; а той, від якого не очікуєш нічого - творить дива.

В мене колись був спрей Elseve hyaluron plump...він мені не підійшов...волосся від нього було дуже тонке і прилипало до лоба.

Тому мені було дуже цікаво спробувати щось ще.

Подарунковий спрей L’Oréal 10 in 1…

Спрей, але по консистенції як молочко, має неймовірний запах. Реально...він захоплює і тримається на волоссі досить довго. Склад стандартний, як для таких засобів. З корисного є вітамін е, саліцилова кислота, протеїни, оливкова олія, кокос, гліцеринова формула.

Що має робити даний спрей: відновлення, захист від сонця, зволоження, зміцнення, розгладження.

Тут великим плюсом є сонцезахист, ну і термозахист само собою.

Я недавно шукала, який би термозахист обрати...і щось нічого на думку не спало. Тож вибір трапився сам собою😉.

Щодо зміцнення волосся нічого сказати не можу, бо ще мало ним користуюся.

Але: ні розгладження, ні блиску спрей мені не дає. В мене є навпаки волосся чомусь дуже пористе після нього.

Вчора спробувала після укладки додатково нанести сироватку...так, напевно цього моє волосся в хотіло.

Як висновок: самого спрею в моєму догляді буде недостатньо. Можму волоссю додатково потрібно ще якусь олійку/сироватку.

Але це, мабуть, як кому...бо читала відгуки, де писали і про блиск і про гладкість.

Тепер, що ще я помітила: цей що вмію дуже класно моделює зачіску, абсолютно не обтяжуючи волосся.

Тут знову згадаю моделювальне молочко Kerastase, з яким волосся було дуже важке і обвисле. Тут такого нема. Укладка зберігається. Помила голову ввечері, лягла спати...зранку ще був обʼєм і нормальний вигляд. Бо, зазвичай, в мене обʼєм зникає через пів години після сушки. Тут такого не було, тож можу з впевненістю сказати, що спрей дуже класно моделює зачіску. І, швидше за все, локони теж з ним краще будуть триматися.

Спреєм буду користуватися і надалі, тільки разом з олійкою чи сироваткою. Якщо хтось шукає моделювальний засіб- з впевненістю раджу цей.

На фото волосся тільки зі спреєм, друга- спрей+сироватка.