Mariia Braden

Burberry Her

Burberry Her

Burberry Her один з самих цікавих ароматів моєї парфумерної колекції 🤍

Обовʼязково читайте про цей шедевр 😉

Ноти аромату представлені вище ⬆️

  • Солодкі ягоди, переважно полуниця 🍓 з ваніллю. Лимон та квіти жасмину буквально через пару хвилин перебивають солодкий запах та приземляють аромат до «стабільного» приємного запаху. Це такі качелі від солодкого до деревинно-квіткового. Я не відчула там мандаринів, вишні теж не було, більше є суміш ягід.

Через 30 хвилин аромат стає трохи важким.

Я відчуваю сильний запах ванілі, пачулі та дерева, тому запах може трохи «душити». Я не думаю що це літній запах, більше на прохолодний період.

💭На справді, це один з моїх самих улюблених ароматів.

  • Коли я його наношу, то віддалено він також мені нагадує якісь солодкі ягідні цукерки або жуйки з дитинства. Звичайно це лише моє враження, але як тільки я пшикнула цей аромат на руку то одразу прийняла рішення що беру його і вже через пару хвилин купила банку, прям отак одразу. Це було одне з моїх найшвидших рішень в житті.

💭 Скільки тримається на шкірі?

  • В мене він не так довго тримається на шкірі, це 2-3 години, потім шлейфу не має. Є віддалений запах якщо нюхати себе. Раніше я носила цього з собою, баночка маленька і не займала багато місця.

Я дуже рекомендую цей аромат для цінителів парфумів. 🩵

Він має багато граней, від солодких ягідних до квіткових з деревом, тому впевнена що багатьом сподобається.

Також великим плюсом є те що можна взяти як 30мл маленьку баночку так і велику 100мл.

Всім love 💕