Lytvynenko

Мій досвід фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes

Мій досвід фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes
Мій досвід фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes
Мій досвід фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes

Наприкінці грудня я мала цікавий досвід протестувати фарбу L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes, обравши відтінок 3U - Універсальний темно-каштановий.

Перевтілення тут, хто пропустив - https://club.makeup.com.ua/post/26288/

Тоді я розуміла, що колір затемний і, начитавшись відгуків, очікувала, коли відтінок трохи змиється.

На колажі з чотирьох фото можете побачити, яким мій природній колір волосся був (1) і як воно виглядало одразу після фарбування (2).

Приблизно через місяць колір став світлішим (3) і мені уже подобався.

Вдруге фарбуватися я вирішила на тон світліше. До речі, річний запас фарб від L'Oreal Paris мені теж пощасливилося виграти 🥰

Отже, обираю відтінок 4U - Універсальний каштановий і наступні рази використовую виключно його і волосся змінюється (4) на найбільш бажаний колір.

Відтінок дійсно природній та на сонці переливається ще більш шоколадним кольором. Жодного разу не пожалкувала про зміну кольору, а навпаки, отримує багато компліментів тепер 🙈

Мій досвід фарбування з L'Oreal Paris Excellence Universal Nudes

Працювати з цією фарбою максимально просто, дотримуючись вказівок з інструкції, додаю краску з тюбика в пляшку з проявником і добре змішую.

Гребінець, що в комплекті, не використовую, мені з ним не зручно.

Наношу на корені, тримаючи хвилин 25 і змиваю. Враховуючи, що фарба безаміачна, процес досить комфортний. Очі фарба не виєдає, зі шкіри змивається теплою водою.

Шампунь та маска з комплекту мають приємний аромат та роблять волосся доглянутим і гладеньким. Маску використовую ще декілька разів, настільки там великий обʼєм 😌

Процес максимально легкий, а результат можете побачити на фото)