Кузя Ю-а

Кокосики

Кокосики

Кокосики і ще раз кокосики 🫶

Знаєте ж аромат справжнього кокосу і кокосового масла? Подобається? Ну то вам сюди 🥥

Ще одна яскрава баночка від Mades! Уявляєте, яка в мене тепер яскрава ванна?

Яскрава колекція Body Resort від Mades Cosmetics це про неймовірне задоволення і бездоганну якість.

Натуральний відновлюючий кондиціонер для волосся з екстрактом кокосу Caribbean Volumising Conditioner Coconut Extract серії Body Resort від Mades Сosmetics це - Професійний продукт рекомендовано для будь-якого типу волосся, але особливо показаний для фарбованого. Коли пересушене, а треба зволожувати.

Після використання - надає волоссю об'єм й здоровий блиск, а ще мега аромат. Цінні властивості екстракту кокосу насичують волосся енергією і силою, здоров'ям і блиском, запобігають його випадінню.

Кондиціонер зміцнює локони, мої кучерики аж світяться, що помітно навіть після першого використання. А у мене тревел версія в розмірі 100 мл. Треба поглянути на більший розмір. Продукт зволожує структуру волосся.

Переваги Caribbean Volumising Conditioner Coconut Extract серії Body Resort від Mades Сosmetics:

  • насичує волосся вологою, надає блиск і сяйво;
  • зміцнює і відновлює пошкоджене волосся, робить його більш слухняними і зволоженими;
  • підтримує гідроліпідний баланс, зберігає корінь волосини зволоженим;
  • пом'якшує і підвищує еластичність волосся;
  • має заспокійливі властивості, дає антиоксидантний захист;
  • захищає волосся від шкідливого впливу зовнішніх факторів і втрати кольору;
  • робить волосся щільним, пружним і наповненим життєвою силою;
  • якісно заповнює структуру волосяного стрижня, що дає гарний об'єм;
  • не обтяжує волосся і не робить його жирним;
  • має чудовий солодкий аромат;
  • рекомендовано для будь-якого типу волосся (особливо для фарбованого);
  • можливість щоденного використання.

Спосіб застосування:

На вологе чисте волосся нанесіть невелику кількість кондиціонера та ретельно розподіліть по всій його довжині. Потримайте кілька хвилин, потім змийте теплою водою. Не наносьте кондиціонер на корені. Лише на довжину. Це доречі найважливіший пункт, аби ваша голівонька залишилася довше свіжою.

Єдине, я погоджуюсь з деякими коментарями нижче під товаром, як і безцінний кокос росте високо, так і бальзамчик треба трошки подіставати з баночки. Завдяки натуральності у складі, розплата є у йього текстурі. Поживна та насичена, тому так от просто то золото не добудете з баночки. Але він того вартий. Напевно було б круте, як би вони йшли в баночці шайбі. Ну але тоді інший бонус, я би вимазала все й одразу 😂 ну надто крутий засіб 🥥

І як дівчатка замітила, зараз крута акція: Крем-масло для тіла Atlantic Figs, 200 мл у подарунок, за умови придбання двох акційних товарів Mades Cosmetics

https://makeup.com.ua/ua/news/70623/#offset=36

Цьом

Кокосики