Demchenko Alina

Ocean Vibes від Польского бренду Lovely

Ocean Vibes від Польского бренду Lovely
Ocean Vibes від Польского бренду Lovely

У моїй голові постійно крутиться те саме питання: навіщо я купила палетку синіх тіней, тоді як ці відтінки мені зовсім не йдуть?

Відповідь очевидна – просто так.

Ocean Vibes від Польского бренду Lovely

На момент покупки, у мене вже були 2 палетки від цього бренду. Ними я була на 100% задоволена. І будучи загіпнотизована цими квітами, я не пам'ятаю як виявилася вдома, але прийшла до тями з синіми від тіней руками))))

Палетка в зручній картонній упаковці з 9ткою тіней. Кольори (ну може окрім одного відтінку) не виглядають як кольори з 90х. Це насичені яскраві відтінки.

Як на мене, тут три текстури та три фініші.

1) Матові відтінки. На відміну від своїх попередник, ці матові кольори припадають пилом. Але вони все одно яскраві та пігментовані. Мені не дуже сподобалося як вони тушкуються. Темний тушкується в бруд якусь.

2) Сатинові. Ну тут все за класикою – маслянисті пігментовані відтінки. Особливо сподобався сріблястий - він із якимось рожевим підтоном.

3) Спаркли. Напівпрозорі дуохромні сяючі відтінки. Вони виглядають чарівно

Я використовую їх як стрілки. Це єдиний варіант, який дозволяє мені використовувати такі кольори. Спаркли я іноді використовую як перелив у фіолетовому макіяжі. Тоді це виглядає підходяще для моїх очей.

Палетка цікава, підійде для любителів таких відтінків. Але решті я раджу придивитися до інших палеток з цієї серії