Вікторія М🌹

#thatIWonTheGeneticLottery

#thatIWonTheGeneticLottery

завдяки челенджу від красуні Yana__matviets

Я пообіцяла собі і намагаюсь притримуватись обіцянки приймати і любити себе

Але це не означає, що не треба вдосконалюватись і забити на все

⚜️Мої очі. Їх форма, колір та пропорційне розташування на обличчі) Досі точно не можу сказати якого вони кольору, в залежності від світла вони змінюються, якщо узагальнити то вони сіро-зелені

⚜️Брови. Вже багато майстрів наголошували на тому, що мої брови гарні від природи і що я була б ідеальною моделлю для відпрацювання навичок бровіста, але мені майже завжди не подобається, як їх мені роблять, тому тільки сама

⚜️ Волосся, яке повертається до свого звичайного вигляду - не рідке, пряме та довге та блискуче

Через стреси та некоректний догляд воно випадало, ламалося, я його не любила і постійно хотіла зрізати жахливі кінці

⚜️Губи. Ох як тільки втрималась, щоб не вколоти їх, бо вважала вони не дотягують до ідеалу з картинок

Проте це були навʼязані ідеали, в не мої, ти паче зараз боюсь міграції препаратів, які роблять вуса над губою

Слава Богу я їх не чіпала, не зіпсувала, а полюбила

⚜️Попа. Від природи має округлу форму, яку зараз підтримую і дуже хочу зберегти в такому вигляді

⚜️Зуби. Як в багатьох тут я мала криві зуби і ще в школі мама змусила носити брекети і казала, що дорослою я скажу їй дякую

Дякую 🩷

⚜️ Нігті. Тонка пластина, часто ламаються, дуууже складко відростити, а нарощення чи гель лак тримаються не дуже добре, і ще більше їх травмують

⚜️Стопи. В дитинстві батьки шукали і купували взуття з твердою пʼяткою, бо мої пʼяти дивляться всередину і викривають взуття, що швидко псувало його

Зараз можу собі дозволити не зважати на це, ходжу у взутті, яке подобається і не помічаю цього недоліка

⚜️Руки/ плечі. В мене майже пропорційна фігура, але верхня частина, особливо при неправильно підібраному одязі, видається мені дещо важкуватою, а от ключиці свої люблю

⚜️Сиве волосся. Досить рано почало воно в мене зʼявлятися на голові, через це і почала зафарбовувати його

⚜️ Вени. От саме через спадковість і тонку світлу шкіру в мене дуже помітні вени. Про це вперше я дізналась від якоїсь лікарки в поліклініці, яка сказала що це вада Тоді мене це налякало і я стала цього соромилася, а змінити я це ніяк не можу🤦🏻‍♀️

Зараз мене лякає лише нетолерантність, особливо від лікарів

Як бачите, багато комплексів навʼязуються кимось в дитинстві

Деколи ваші мінуси зовнішності перетворюються в плюси, якщо перестати їх такими вважати