Vikulyk

Максимальна ніжність з маскою для рук Hedonic

Максимальна ніжність з маскою для рук Hedonic

Hedonic потішив нас черговою новинкою-маска для рук з цікавою формулою(але про це нижче). І я цьому дуже рада, завжди з нетерпінням очікую від них анонсів.

Почну з того, що дизайн баночок, та що баночок, навіть коробок дуже-дуже естетичний.

Тут є красивий золотий ключик, який допоможе з тюбика дотиснути весь продукт, тай буде окрасою туалетного столика.

Максимальна ніжність з маскою для рук Hedonic

Аромат гарний, він такий весняний, дзвінкий і квітковий, довго залишається на шкірі, просто хочеться підносити частіше руку до носа.

Текстура у масочки досить цікава, під назвою Water Drop, коли крем перетворюється у краплинки води, це мій перший такий продукт з такою фішечкою, але дружба в нас сталась 🥰

Серед діючих компоненетів можна виділити:

🌱Ніацинамід(вітамін b3)-відновлює гідроліпідну мантію, збільшує захисні властивості шкіри.

🌱Гідролізат протеїнів шовку-стимулює регенерацію шкіри, омолоджує, перешкоджає втраті вологи, сприяє загоюванню ранок.

🌱Екстракт зеленого чаю-заспокоює та знімає запалення.

Відчуття на шкірі:

  • Вона м'яка, ніжна, зволожена і шовковиста.
  • Лущення на шкірі згладжені, я використовувала масочку після прибирання, каюсь, але не люблю рукавиці і за два рази лущення практично зникли, шкіра виглядає куди краще, вона мене врятувала перед виходом на прогулянку.
  • Насиченість і зволоженість відчувається досить довго, при цьому немає липкості чи жирної плівочки.

Ну звичайно мені сподобалась маска, адже вона класно живить ручки, має неймовірно естетичне оформлення і дарує чудовий аромат.