Маруха Анастасія

Кокосовий рай для вашого волосся: Бальзам-ополіскувач Herbal Essences Coconut Milk Rinse Conditioner

Кокосовий рай для вашого волосся: Бальзам-ополіскувач Herbal Essences Coconut Milk Rinse Conditioner

Привіт, красуні 🥰

Із продукцією Herbal Essences познайомилась, коли ночувала у подруги і вона дала свій шампунь та бальзам. Я була просто здивована від результату, в мене волосся давно не було таке приємне, гладеньке , немов шовк. Але нещодавно і собі придбала бальзамчики, надалі думаю ще придбати шампунь.

Користувалась протягом місяця, тому хочу поділитися своїми результатами.

Серед переваг хотіла б виділити:

  • Глибоко зволожує волосся
  • Залишає приємний аромат кокосу, в цей аромат можна закохатися (це напевно і причина чому взагалі я його спочатку придбала)
  • Робить волосся м'яким і слухняним
  • Не обтяжує волосся
  • Доступна ціна
  • Не містить парабенів, сульфатів і штучних барвників
  • Не тестується на тваринах

Але і недоліки також є:

  • Містить силікони

Тепер перейдемо до самого цікавого, до складу 🙈

Основні компоненти:

  • Aqua - Вода, основа більшості косметичних продуктів.
  • Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol - Жирні спирти, які діють як загусники та пом'якшувачі. Вони можуть допомогти зробити волосся більш керованим, але занадто велика їх кількість може зробити волосся тьмяним.
  • Behentrimonium Chloride - Катіонний полімер, який кондиціонує волосся, роблячи його більш м'яким і менш електризованим.
  • Bis-Aminopropyl Dimethicone - Силікон, який покриває волосся захисною плівкою, роблячи його більш гладким, блискучим і менш сплутаним. Силікони можуть не підходити для всіх типів волосся, особливо для жирного, оскільки можуть робити його більш обтяженим.

Додаткові компоненти:

  • Isopropyl Alcohol - Спирт, який може діяти як консервант і допомогти розподілити інші інгредієнти. Однак він також може підсушувати волосся.
  • Parfum - Ароматична композиція, яка надає бальзаму-ополіскувачу запах кокосу.
  • Benzyl Alcohol - Консервант.
  • Disodium EDTA - Хелатуючий агент, який зв'язує мінерали у воді, щоб запобігти їх взаємодії з іншими інгредієнтами.
  • Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool - Парфумерні компоненти та потенційні алергени.
  • Histidine, Citric Acid - Амінокислота і лимонна кислота, які можуть допомогти регулювати рН баланс волосся.
  • Propylene Glycol, Butylene Glycol - Вологозберігаючі агенти, які допомагають запобігти втраті вологи з волосся.
  • Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride - Мінерали, які можуть мати певну користь для здоров'я волосся, але їхня точна функція в цьому бальзамі невідома.
  • Aloe Barbadensis Leaf Juice - Сік алое барбаденсис, який може допомогти зволожити шкіру голови і заспокоїти подразнення.
  • Ecklonia Radiata Extract - Екстракт бурої водорості Ecklonia radiata, яка може мати антиоксидантні властивості.
  • Zea Mays Silk Extract - Екстракт шовку кукурудзи, який може допомогти зробити волосся більш гладким і блискучим.
  • Orchis Mascula Flower Extract, Cocos Nucifera Fruit Extract - Екстракти квітів ятрівника чоловічого та кокосового горіха, які, ймовірно, додані для аромату та маркетингових цілей.
  • Alcohol Denatured - Денатурований спирт, який використовується як розчинник.
  • Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone - Консерванти, які можуть викликати подразнення шкіри у деяких людей.

Отже, бальзам містить суміш зволожуючих та кондиціонуючих інгредієнтів, таких як алоє вера, рослинні екстракти та силікони, також присутні спирти, які можуть підсушувати волосся, та консерванти, які можуть викликати подразнення. Якщо у вас чутлива шкіра голови, варто звернути увагу на ці компоненти.

Я вважаю, що цей бальзам варто навіть спробувати заради запаху, бо він неймовірний 😍