your_doc_mary

Лосось

Лосось

Знайшла щось нереальна для очей.

Я нещодавно купила крем під очі від origin за мільйон грошей,бо цей бренд я люблю. Саме на цей крем відгуків не було,і я буквально ризикнула,бо склад інших продуктів був класний. Але від нього пекли очі,і я була засмучена,але пішла шукати щось інше. Я напишу скоро про їх продукти,бо косметолог пояснила мені склад та чому пекло.

Коротше мені потрібно було щось тут і зараз,і щось вже порядком дешевше,бо я віддала за той крем мільйон. І тут мені попався ось цей корейський крем під очі за смішну ціну (я купувала за 150) і з купою позитивних відгуків. Але я пішла читати про нього в інше місце,і там теж були вау відгуки.

Я ризикнула і ще взяла крем для обличчя за такі ж копійки,бо всі писали,що ось саме він зволожує,як ніхто більше.

Лосось

👏Крем з захисною фольгою обʼємом аж 30мл,але я люблю менші формати,бо і так кудись на два дні поїхати,то немає тим бутилочкам кінця краю. Купила буквально ручну поклажу невелику чисто для догояду і нижньої білизни з шкарпетками. До речі,після відкритися строк придатності 12міс,що дуже класно

👏Зручний тюбик

👏Крем легкої консистенції,швидко вбирається. Консилер лягає добре.

👏Зволожує добре,але я шукаю щось ще більш грандіозніше,ніж просто добре. Колоти поки нічого не хочу,тому шукаю щось намазати й перетворитися на 17річну себе. До речі,знайшла супер крем з ,але він добрий в більш холодну погоду,тому куплю його вже восени чи десь так.

🍣 Лососева олія там в дуууже низькій кількості,але смердить рибою. Всі писали про квітковий запах,а мені смердить лососем на квітковому полі. Це діло відчуття,але я поки досі не звикла

Лосось заслужено вважається одним з найкорисніших продуктів, оскільки містить величезну кількість вітамінів і цінних мікроелементів. Серія косметичної продукції від професіоналів південнокорейського бренда Eyenlip на основі лососевого масла розроблена спеціально для насичення епітеліальних клітин живильними речовинами, комплексного базового і омолоджувального догляду за шкірним покривом, що буде особливо актуально для тьмяної шкіри, яка втратила життєву енергію. Крем для очей з лососевим маслом і пептидами допомагає значно покращити загальний стан епідермісу навколо очей.Особливості Eyenlip Salmon Oil Repair Eye Cream:- зволожує;
- живить;
- усуває надмірну сухість;
- уповільнює процеси старіння;
- бореться з млявістю і в'ялістю шкіри;
- підтягує контури повік;
- сприяє розгладженню неглибоких мімічних зморшок;
- тонізує;
- вітамінізує клітини;
- зменшує виразність слідів недосипання і стресу;
- зміцнює і ущільнює;
- удосконалює текстуру епідермісу;
- знімає набряклість;
- стимулює вироблення волокон колагену.

Склад кидаю з їх фото. Для тих,хто розуміється на складі

За такі гроші добре,але якщо дасте фідбек по складу,то буду рада.

Поки не знаю чи звикну до запаху лосося в квітах,але якщо ні,то комусь подарую,бо 30мл то надто багато.