Любов Любов

Бальзам-масло для губ "Виноград і гранат" Jovial Luxe Lip Butter

Бальзам-масло для губ "Виноград і гранат" Jovial Luxe Lip Butter

Люблю цю лінійку бальзамів для губ. Спробувала вже всі аромати, крім шоколадного. "Виноград і гранат" один з найулюбленіших. Футлярчик якісний, кришка сідає чітко, не злітаючи, як це буває у дешевих засобів. Не ламався ще ні разу. ( Потрібно ще й користуватися обережно, звичайно, не викручувати його занадто багато). Яромат з кислинкою, не такий солодкий, як "Полуниця і журавлина", досить яскраво виражений. Надає губам дуже легенького рожевого відтінку. Добре зволожує і пом'якшує губи, мені вистачає на тривалий час. Часто наношу такі бальзами під помаду, щоб не сушила губи і

Футлярчик якісний, кришка сідає чітко, не злітаючи, як це буває у дешевих засобів. Не ламався ще ні разу. ( Потрібно ще й користуватися обережно, звичайно, не викручувати його занадто багато).

Яромат з кислинкою, не такий солодкий, як "Полуниця і журавлина", досить яскраво виражений. Надає губам дуже легенького рожевого відтінку. Добре зволожує і пом'якшує губи, мені вистачає на тривалий час. Часто наношу такі бальзами під помаду, щоб не сушила губиі виглядало більш природно.

Мені дуже подобається цей бальзам, купувала неодноразово і продовжуватиму купувати. Співвідношення ціни і якості- супер 😊

Бальзам-масло для губ "Виноград і гранат" Jovial Luxe Lip Butter
Бальзам-масло для губ "Виноград і гранат" Jovial Luxe Lip Butter