Hanna Domashenko

Та це ж реально дюп!! Або навіщо платити більше)

Та це ж реально дюп!! Або навіщо платити більше)
Та це ж реально дюп!! Або навіщо платити більше)

Подивіться уважно) Що ви бачите перед собою? Правильно!! Це скарб! Це ж 1 в 1 Tree Hut, але по ціні до 150 гривень! Оригінального в мене немає і не було, але яка різниця - адже цей скоаб має космічний аромат, класну консистенцію та творить магію зі шкірою!

Ну нарешті в мене більш регулярно є гаряча вода та світло - повірте мені, ці маленькі, але такі важливі дрібнички буденності створюють прилив щастя та радості..ну, і ілюзію нормального життя, особливо, коли це все є одномоментно 😁

Мені, сліпенькій, спочатку здалося, що переді мною Tree Hut за шаленою знижкою, але потім я догледіла, що це такий гарний китайський закос під цей бренд, тому я вирішила, що треба брати!

У Wokai є купа ароматів цих скрабів, але я обралап саме кокос! Він пахне якимись парфумами, але точно не кокосом і це так дивно! Консистенція, ніби якась жуйка) Він тягнеться! Гарно скрабує тіло, робить шкіру ніжною та шовковистою! Навіть аромат тримається певний час... Іншими словами, як для такої бюджетної ціни - це прямо супер продукт! Куплю ще і не один аромат точно!🤩