Ta_nyaaaaaaa

BB-крем Purito у відтінку 15 + порівняння з відтінком 21 | Свотчі, вигляд на обличчі

BB-крем Purito у відтінку 15 + порівняння з відтінком 21 | Свотчі, вигляд на обличчі
BB-крем Purito у відтінку 15 + порівняння з відтінком 21 | Свотчі, вигляд на обличчі

Привіт, красуні 🥰

Зовсім не секрет, що бб Purito я обожнюю всім серцем.

Мій допис про нього був тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/20446/

Досі вважаю його найкращим ББ-кремом.

🫣 Однак я трохи заблукала і вирішила спробувати щось інакше, нове після року користування виключно Пуріто.

Каюся, знову повертаюся до нього, бо кращого не знайшла. Поекспериментувала, спробувала нове і все одно повертаюся 💗

У мене були 2 туби з 21 відтінку - Light Beige, який підходить мені (скоріше підлаштовується під шкіру) ідеально.

Тепер мені трапився пробник 15 відтінку - Rose Ivory

15 тон - це теплий, аж ЖОВТИЙ відтінок. Рожевого підтону у ньому не помітила. Виключно жовтий.

У лінійці це другий відтінок після найсвітлішого (13 відтінку) і логічно теж має бути світлим.

Моя думка: він начебто і світлий, але ДУЖЕ жовтий. Підійде далеко не кожній.

Наскільки мені відомо 13 відтінок теж має жовтий підтон, але не настільки…

Вони кардинально різні, про що може йти мова 😅

15 - дуже жовтий, однак доволі світлий

21 - дуже сірий, особливо у порівнянні з 15. На моїй шкірі він теж виглядає доволі світлим. Це я до того, що бачила чимало відгуків, що комусь він затемний.

Я вважаю, що він може бути занадто сірим, але ж не темним 😌

Зверніть увагу, як ідеально 21 відтінок зливається з моєю шкірою 😍 Те саме і на обличчі.

Порівняння на обличчі лише перше фото, усі інші - вигляд 15 відтінку з різних ракурсів та освітлення.

Відтінок підлаштувався під тон шкіри наскільки це можлмво, але він все одно надто жовтий і темний для мене.

Особливо помітна різниця між кольором шкіри обличчя та шиї, а також ближче до вух. На вказані ділянки не люблю наносити тональні засоби, тому обираю такі, що підлаштовуються і не будуть помітними.

*ви можете помітити як від ракурсу та освітлення відрізняється вигляд тону на обличчі.

Перекриття та фініш такий же як у 21, як у всіх інших відтінків цієї бб-шки. Однак повторюсь.

Я вважаю це перекриття доволі ЩІЛЬНИМ, особливо як для бб. Не у всіх тональних кремів таке гарне перекриття. До того ж, його спокійно можна нашаровувати. Враховуючи це, покриття все одно залишається легким, не відчувається на обличчі.

Фініш дууууже гарний, сяючий і натуральний. Він неймовірний 🤩

Дівчата, я його (сяйво ✨) настіііільки обожнюю, що ганялась за ним усюди, але такого, як у Пуріто, більше немає у нікого.

Лущення, які у мене зараз на крилах носа та трішки на підборідді зовсім НЕ підкреслює, навпаки згладжує і зволожує.

Висипань цей крем не викликає (❗️у мене, бо ясно, що все індивідуально).

Для світлошкірих:

13 відтінок - світлий з жовтим підтоном

21 відтінок - також можна назвати світлим з ДУЖЕ сірим підтоном. Пссс, ось ця сірість якраз таки гарно маскує почервоніння 🤫, однак може візуально вибілювати обличчя

Для дівчат з темнішою за дуже світлу шкіру, але НЕ смаглявих:

15 відтінок - теплий жовтий підтон;

23 відтінок - чимось схожий на 21, але темніший.

до прикладу, я користуюся 21, але влітку під тон ще краще підходить 23 тон, ідеально підлаштовуючись (принаймні так було після відпочинку в Одесі минулого року)

Для смаглявих і ТІЛЬКИ:

27 - дуже темний відтінок, суто для смаглявих. Підтон на межі рудого

31 - найтемніший відтінок у лінійці.

Отож спробувала я 15 відтінок бб Пуріто і вкотре потішилася, що підібрала для себе відтінок 21 ще при першому замовленні онлайн і не прогадала 🤭 Хоча при затесті відтінку 23 уже влітку зрозуміла, що на теплу пору він навіть підходить для мене краще 😌

І вкотре повторюся - вважаю bb Purito найкращим для проблемної шкіри, головне знайти СВІЙ відтінок 🫶🏻

Ох, дівчата, хапайте, поки на знижках 😅 А то з цим ребрендингом.. невідомо скільки буде коштувати наш улюблкінець))

Ще раз дякую Матвієць Яна 🐱 за оповіщення спільноти про акцію 😁