Zhukovka 🌸

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Здається, це сама шуміла лінійка від Elseve
Я користуюсь зазвичай професійною косметикою для волосся, проте не змогла встояти і придбала собі майже всю інноваційну серію :
- Прешампунь Loreal Paris Elseve Bond Repair 12%
- Шампунь Loreal Paris Elseve Bond Repair 5%
- Кондиціонер Loreal Paris Elseve Bond Repair Regular Conditioner 10%

Це комплексна лінійка , яка підходить всім типам пошкодженного волосся та збагачена ефективною формулою Bond Repair з лимонною кислотою 🍋

Перше на що я звернула увагу - це пакування 🧴 Мені дуже сподобався зовнішній вигляд засобів.
Друге , що мене привабило - це неймовірний аромат , він якийсь особливий , я б сказала нішевий та тримається на волоссі протягом цілого дня

#ВолоссяМріїЗБондРіпеа

Пре-шампунь представлений у тубі 200 мл та містить у собі 12% комплексу відновлення . Кремова консистенція доволі ніжна і з легкістю розподіляється по вологому волоссі. На свою довжину 70см я витрачаю досить багато засобу аби відчути повне насичення. Проте намастивши пре-шампунь волосся стає помітно м'якіше, присутній кондиціонуючий ефект , а шампунь опісля не так плутає волосся .

Його дію я відчула !

Шампунь представлений у тубі об'ємом 200мл та містить у собі 5% комплексу відновлення . Він білого , перламутрового кольору , густий і незважаючи на відсутність жорстких ПАР піниться досить добре .
Наступного дня, після миття, корені виглядали досить свіжими, хоча зазвичай моя шкіра голови потребує щоденного очищення.
Перші враження досить позитивні , тож розглядаю його на чергування зі своїм лікуючим шампунем ⚜️

Кондиціонер представлений у тубі 150мл та містить у собі 10% комплексу відновлення . Щільна , кремова консистенція білого кольору., має непогані кондиціонуючі властивості , але витрата дуже велика. Аби задовільнити свою довжину мені необхідно набурити повну долоню кондиціонеру. Читала у дівчат подібні історії.
Нажаль не можу сказати чи є це нормою для такої цінової категорії , але мені хотілось би більше ефекту та меншу витрату. Проте для чергування з професійним , який має накопичувальний ефект , все ж таки підійде , адже зі своїми властивостями він порається . Волосся гарно прочесуєтся , розсипчасте і має блискучий вигляд ✨

Підсумовуючи скажу , що не жалкую , що придбала цю лінійку . Вперше за 3 роки я наважилась придбати інший шампунь і на диво , він мені сподобався ) Хотілось би бачити маску для волосся у цій підбірці , а також не проти олійки для повноцінного догляду🐣
Раджу спробувати , адже ціна досить приємна для такого результату 🌸