saybeautyk

Glambee Love to Love Sentiment Mascara

Glambee Love to Love Sentiment Mascara
Glambee Love to Love Sentiment Mascara

Ця туш була придбана ще восени моєю подружкою, обирали її разом за рекомендацією MAXIMOVA🌷 .

Вона любʼязно позичила мені її на затест для огляду.

Тож чи дійсно ця туш ідеальна по всім параметрам?

Glambee Love to Love Sentiment Mascara

Туш позиціонується як термо, тобто вона сходить «панчохами» з вій від теплої водички. За рахунок цього засіб не осипається, не відпечатується і не лишає темних кіл під очима.

Обʼєм туші становить 5 г, це мабуть мало? Але зазвичай обʼєм туші вимірюється в мл, цієї інфи я не знайшла🤷‍♀️

Вартість коливається від 89 до 110 грн. Доволі бюджетно.

Колір лише один - чорний.

Пензлик тут силіконовий, у формі конуса. Зручний.

Я її пробувала і тоді, коли вона була нова, і тепер, коли вона вже підсохла.

Одразу зазначаю, що на моїх віях вона дала абсолютно однаковий ефект що тоді, що зараз.

Як на мене, то в неї доволі дивна формула, тому що її складно наносити, вона ніби обволікає вії, майже моментально застигає і за рахунок цього нею дуже складно нафарбований собі дійсно довгі вії.

Якийсь обʼєм вона дає, але щодо подовження… взагалі ні, хоча ви знаєте і бачили, що в мене вії доволі довгі.

Стійкість - це єдине, чим мене порадувала ця туш, на жаль. Вона справді тримається до останнього, не підведе ні в якому разі. І змивається легко, але я завжди змивала гідрофільною олією, а не теплою водою)

Тому, на жаль, мені туш не сподобалась. На моїх віях вона виглядає погано, до того ж мені було важко нею користуватись.

Добре, що я не купила її собі, хоча, до речі, подружці вона сподобалась :)