Ta_nyaaaaaaa

Розпаковка чееееек | Котячий unpacking

Розпаковка чееееек | Котячий unpacking

Так-так, я не зовсім дотримуюся плану не купувати зайвого. Але стара косметика для волосся уже трохи набридла, а від якоїсь ефекту мені не достатньо.

Словом, була акція, тому я кинула У корзину 2 товари, а далі пішло-поїхало.

Дівчата, у цій коробці СКАРБ (а можливо навіть декілька, про це уже згодом у відгуках)

Прикріпляю відео, а кому не зручно дивитися, показую нижче фото у порядку розпаковки кожної баночки👇🏻

Дівчатааа, ця маска за складом ідеальна. А враховуючи її ціну, то підпал 🔥

Пробачте KERASTASE, але після затесту лінійки, стан мого волосся відчутно погіршився 🥲

Відразу після воли у складі маска містить кератин, арганову і рицинову олію, масло зародкїв пшениці, протеїни шовку.

Дуже великі сподівання на цю баночку. Не підведиии!

Не знаю чому про неї ніхто не розповідає 🥺

Чудовий склад, гарна ціна. До того ж люблю лів-іни, ніколи зайвими не бувають.

З брендом буду знайомитися вперше 🙂 Але уже можу сказати: аромати їх засобів (принаймні двох, що у мене) казкові, надзвичайно приємні 🤤

Його я планувала замовити ще з тих пір, коли побачила у Олена Романюк 🥰

І коли закинула у корзину цей кондиціонер, вирішила взяти і крем, про який писала вище. Правильно, не обмежувати ж себе однією баночкою 😂

Цей шампунь раніше не раз виручав та допомагав ввійти у стійку ремісію.

Отож була гарна знижка, а саме -40% на другий товар Лярош або Віши. Вирішила взяти 2 шампуні, економія страшенна вийшла 😁

Закрила усі потреби для шкіри обличчя, тепер і для волосся (+ автоматично для душі та емоційного стану загалом 😌). Крім цього, отримала дозу задоволення від нових покупок 🥰 Дівчатка, признавайтеся, у вас теж так?)

Надзвичайно мила і гарна, хіба ні? 🦋